Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario gydymas

Kramtant maistą, kalbant ar žiojantis, labai svarbią funkciją atlieka ne tik dantys, bet ir žandikaulio sąnarys. Apie šio sąnario sutrikimus girdėjo nedaugelis, tačiau pacientų, kuriuos kankina žandikaulio užstrigimas, pasikartojantys žandikaulio išnirimai, žiojimosi ar kramtymo metu kylantys nemalonūs garsai bei skausmai – daugybė.

Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ligas gydo šioje srityje besispecializuojantys gydytojai odontologai. Tokių specialistų Lietuvoje – vos keletas, tačiau didžiuojamės, jog dalis jų bendradarbiauja su IROK.

Žandikaulio sąnario sutrikimų turintys pacientai mūsų klinikoje gydomi pasitelkiant aktualiausias žinias, modernią įrangą bei moksliniais tyrimais pagrįstas gydymo metodikas.

Konsultacija dėl apatinio žandikaulio sąnario susirgimo – 50 €

image

Siekiant tiksliai diagnozuoti žandikaulio sąnario sutrikimų priežastis ir paskirti efektyvų gydymą, reikia įvertinti šiuos rodiklius:

  • 1. Burnos ertmės būklę;
  • 2. Sąkandžio taisyklingumą ir pakitimus;
  • 3. Kramtymo raumenų funkciją;
  • 4. Kaklo ir galvos raumenų padėtį;
  • 5. Patiriamo streso lygį ir fizinės veiklos ypatumus;
  • 6. Išsiaiškinti, ar žmogus griežia dantimis ar turi stiprų sukandimą;
  • 7. Jeigu žmogus yra patyręs žandikaulio traumų – įvertinti jų sukeltus liekamuosius reiškinius;
  • 8. Įvertinti apatinio smilkininio žandikaulio sąnario būklę, judesių eigą, taisyklingumą sąnario kelią ir kt.

Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patologijos, priklausomai nuo sutrikimo kilmės, gali būti gydomos šiais būdais:

Kompleksinis gydymas.

Kai kuriais atvejais, reikalingas sudėtingas ir nuoseklus gydymas, kurį atlieka skirtingų sričių specialistai. Mes visuomet paskirsime specializuotus tyrimus, chirurginį gydymą ar nukreipsime pacientą pas kineziterapeutus, fizioterapeutus ar kitus specialistus.

MaRyThe terapija.

Tai – efektyvus naujos kartos vibracinis mikromasažas, atliekamas mechaniniu magnetiniu rezonatoriumi, leidžiantis atstatyti įprastinę organizmo ląstelių veiklą.

Sukandiminės (bruksizmo) kapos

net 80 proc. suaugusiųjų dėl patiriamo streso ar įtampos turi įprotį griežti dantimis. Tai nepastebimai skatina kramtomųjų dantų paviršių dilimą ir sąkandžio sužemėjimą. Sukandiminės kapos leidžia apsaugoti tiek nuosavus dantis, tiek restauracijas.

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškia su žandikaulio sąnariu susijusios problemos, nedelsdami kreipkitės į profesionalus. Tokie sutrikimai gali turėti įtakos ne tik Jūsų burnos ertmės būklei bei sąkandžiui, bet ir visam kūnui bei sveikatai.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

Paslaugos kainos

Konsultacija dėl apatinio žandikaulio sąnario patologijos
50 €
Ištyrimas, diagnostika
150-190 €
Apsauginė akrilinė apatinio žandikaulio kapa su išvedimu per iltinius dantis
365 €
Gydymas apatinio žandikaulio akriline kapa pagal CŽS
500 €
Apatinio žandikaulio akrilinė kapa CŽS su išvedimais per iltinius dantis
399-500 €
×

Registracija internetu