Protezavimas

Daugeliui žmonių nepavyksta išvengti dantų nudilimo, stiprių ėduonies pažeidimų, nelaimingų atsitikimų ar dantų netekimo. Jeigu dantys pažeisti taip, kad jų nebeįmanoma atkurti plombuojant, taikomas protezavimas. Tai – prarastų dantų ar pažeistų jų audinių atkūrimas pasitelkiant šiuolaikiškus ir patikimus protezavimo metodus. Taikant įvairias protezavimo metodikas, galima atkurti tiek pažeistas pavienių dantų struktūras, tiek ir pačius dantis ar ištisas jų eiles.

Protezavimas yra ortopedinės odontologijos sritis, nes rekonstruojant dantis ar gerinant turimų paciento dantų būklę, būtina atkurti ne tik estetišką vaizdą, bet ir tinkamą sąkandį, idealų visų burnos ertmėje esančių dantų tarpusavio kontaktą bei dantų judesius.

Protezuojame tiek fiksuotais (neišimamais), tiek išimamaisiais dantų protezais.

image

IROK siūlo šias protezavimo galimybes:

Fiksuoti protezai ant implantų

nuolatinių dantų vainikėlius ar tiltus galima tvirtinti tuomet, kai implantai prigyja žandikaulyje. IROK suteikia galimybę taikyti individualų protezavimą. Tokiu atveju nenaudojame standartinių atramų, nes vietoje jų pasitelkiame natūraliai atrodančias, dantų technikų laboratorijoje išfrezuotas cirkonio oksido atramas. Tuomet ant šių atramų tvirtinamos nuolatinės restauracijos, gaminamos iš tvirtų ir ilgaamžiškų medžiagų, turinčių artimą biologinį ryšį su žmogaus audiniais. Tai leidžia užtikrinti ne tik estetišką rezultatą, bet ir tvirtumą bei funkcionalumą.

Išimamieji protezai ant implantų

tai galimybė turėti išimamus, tačiau kur kas stabilesnius dantų protezus. Tai ypač aktualu tuomet, jeigu trūksta daugumos ar visų apatinio žandikaulio dantų, nes įprastiniai dantų protezai tvirtinant ant apatinio žandikaulio nesilaiko pakankamai tvirtai. Taikant šį metodą, dantų technikų laboratorijoje pagaminti išimamieji dantų protezai tvirtinami ant 2 – 4 apatiniame žandikaulyje įsriegtų implantų.

Tradiciniai išimamieji protezai

tai išeitis pacientams, kurie nepageidauja gydymo dantų implantais, arba jeigu šis gydymas jiems negali būti taikomas dėl kontraindikacijų. Tokiu atveju taikome gydymą kokybiškomis ir moderniomis vokiškomis biologinėmis IVOCAP plokštelėmis, kurios ne tik atrodo natūraliai, bet ir savo didelio tikslumo dėka, pasižymi puikia fiksacija.

Mikroprotezai – tai neišimamos dantų restauracijos, leidžiančios išsaugoti daug natūralaus danties audinio. Jomis atkuriami nudilę dantų paviršiai bei endodontiškai gydyti arba įskilę, nuskilę ar kitaip pažeisti dantys.

Dantų technikai pagamins Jums skirtus įklotus, užklotus ar laminates. Mikroprotezais atkurti dantys sėkmingai dalyvauja kramtymo funkcijoje, bėgant metams beveik nekinta ir savo išvaizda prilygsta natūraliems dantims.

Užsukite į IROK – čia aptarsime Jūsų poreikius, siekius bei galimybes, ir kartu parinksime būtent Jums tinkamiausią protezavimo metodiką.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

Paslaugos kainos

Dantų protezavimas
Pilno kontūro cirkonio oksido restauracija šoninių ir priekinių dantų srityje
551-601 €
(E-Max) arba cirkonio oksido keramikos restauracija šoninių dantų srityje
651-691 €
(E-Max) arba cirkonio oksido keramikos restauracija priekinių dantų srityje
699-721 €
Individualiai sluoksniuotos keramikos restauracija (venyras)
799 €
Aukštų estetinių reikalavimų, sluoksniuotos keramikos restauracija priekinių dantų srityje
1240 €
Implantų protezavimas
Pilno kontūro cirkonio oksido restauracija šoninių ir priekinių dantų srityje (Prisukamas monoblokas, protezinė implanto dalis įskaičiuota)
749 €
(E-Max) arba cirkonio oksido keramikos restauracija šoninių dantų srityje (prisukamas monoblokas, protezinė implanto dalis įskaičiuota)
790 €
(E-Max) arba cirkonio oksido keramikos restauracija priekinių dantų srityje (prisukamas monoblokas, protezinė implanto dalis įskaičiuota)
820-900 €
Laikinos restauracijos
Laikina restauracija ant danties pagaminta klinikoje
79 €
Laikina restauracija ant danties pagaminta laboratorijoje
149 €
Laikinas vainikas ant dantų implantų
249 €
Dantenų formavimas
199 €
Kosmetinė plokštelė (iki 3 dantų)
200 €
Išimamas pilnas dantų protezas (IVOCAP technologija)
990 €
Kiti darbai
Atspaudai funkciniams-diagnostiniams modeliams, veido lanko pozicijos fiksavimas
150 €
Atsicementavusio vainikėlio pricementavimas
59 €
Diagnostinis-funkcinis 28 dantų vaškavimas
750 €
Skaitmeninis dantų skenavimas (skaitmeninis atspaudas) prieš protezavimą, vieno žandikaulio
99 €
Kapos
Kapa
119 €
Kapa bruksistams centrike
380 €
Apatinio žandikaulio-smilkininio sąnario patologijos gydymas stabilizuojančia-pozicionuojančia kapa
680 €
Išimami dantų protezai
Lanko atraminis protezas be užraktų
1299 €
Lanko atraminis protezas su preciziniais užraktais
1699 €
Lanko atraminis protezas su preciziniais užraktais (daugiau nei du užraktai)
1999 €
Implantų protezai bedančiams žandikauliams
Išimamas protezas, vienam žandikauliui (10–12 dantų, 2–4 implantai), ant lokatorių (lokatoriaus kaina neįskaičiuota), su akriliniais (arba kompozitiniais) dantimis
nuo 999 €
Fiksuoti implantų protezai
Frezuotas titano karkasas su akriliniais arba kompozitiniais dantimis 4 impl.
4259 €
Titano sijos ar cirkonio monolito karkasas su ličio disilikato (E-Max) vainikėliais (bazės įskaičiuotos), 6 impl.
7599 €
×

Registracija internetu