Endodontija – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Endodontija

Endodontija – tai infekcijos ar uždegimo pažeistų dantų šaknų kanalų gydymas. Dažniausiai pavojingi mikroorganizmai į danties šaknų kanalų sistemą patenka dėl ėduonies sukeltų pažeidimų. Tokiu atveju pacientą neretai lydi ūmus skausmas, patinimas. Pajutę šiuos simptomus nedelskite, nes infekcija gali tapti grėsme ne tik Jūsų dantims, bet ir bendrai sveikatos būklei.

Net ir pačiais sudėtingiausiai atvejais, pavyzdžiui, esant dideliam infekcijos židiniui, Jūsų dantį vis dar galima išgelbėti pasitelkiant kruopštų gydytojo endodonto darbą. Endodontinio gydymo ypatumai:

  • Kai kuriais atvejais taikoma diagnostika 3D kompiuteriniu tomografu. Šis naujos karto diagnostikos metodas leidžia aiškiai įvertinti šaknų kanalų anatominius ypatumus ir preciziškai tiksliai suplanuoti gydymą.
  • Gydytojo endodontologo darbo įrankiai – moderni ultragarso įranga, aukštos kokybės medžiagos ir idealų matomumą užtikrinantis mikroskopas.
  • Endodontinis gydymas – nuoseklus procesas, prasidedantis infekuotų kanalų atvėrimu ir išvalymu, ir pasibaigiantis hermetišku užplombavimu.
  • Gydant stengiamasi kiek įmanoma mažiau pažeisti danties audinius, nes pagrindinis tikslas – išsaugoti paciento dantį.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Ypatingai reikšminga IROK veiklos sritis – dantų šaknų kanalų pergydymas. Tai – itin sudėtinga gydymo procedūra, kuri mūsų klinikoje visuomet patikima profesionaliam ir patyrusiam endodontologui. Endodontinis gydymas neįmanomas be mikroskopo. Šis prietaisas leidžia matyti tai, kas nėra matoma plika akimi: smulkias danties šaknies kanalo ertmes, papildomus itin smulkius danties kanalus, senų užpildų likučius. Endodontinio pergydymo gali prireikti, jeigu:

  • Atsinaujino ankstesnės dantų šaknų kanalų infekcijos simptomai;
  • Kanalai užplombuoti nepilnai ir nehermetiškai;
  • Šalia endodontiškai gydyto danties susiformavo fistulė (nedidelis pūlinys);
  • Pirminio gydymo metu buvo užplombuoti ne visi kanalai.

Primename, kad endodontiškai gydytiems dantims iškyla itin didelė skilimų ir lūžių rizika.

Dėl šios priežasties, po dantų šaknų kanalų gydymo kartu su gydytoju aptariant danties užpildymo galimybes, patariama rinktis ne įprastines plombas, o mikroprotezavimą. Iš tvirtų ir ilgaamžiškų kompozicinių medžiagų gaminami įklotai leidžia apsisaugoti nuo danties praradimo, net jeigu po gydymo liko visai nedaug nepažeistų danties struktūrų.

Kiekvienas endodontinis gydymas – iki smulkiausių detalių sustyguotas procesas. Patikėkite savo dantų šaknų kanalų gydymą IROK.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Kainoraštis

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina
Vieno danties šaknies kanalo gydymas ir plombavimas (Gyd. Endodontologė Jolita Milerienė) 99 €
Vieno danties šaknies kanalo pergydymas ir plombavimas (Gyd. Endodontologė Jolita Milerienė) 129 €
*Naudojamas yra mikroskopas

Rekomenduojami gydytojai

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja