Dvidešimt aštuonių dantų atstatymas

Burna – tai vartai į mūsų organizmą. Žmogaus burnos ertmė kasdien yra neišvengiamai veikiama maisto produktų bei gėrimų, streso, medikamentų, žalingų įpročių ar daugybės kitų veiksnių. Dėl šios priežasties, bėgant laikui, dantys neišvengiamai dėvisi, dyla kramtomieji jų paviršiai, sužemėja sąkandis, iškyla rizika, kad tokie dantys gali skilti ar lūžti. Ilgus metus netaikant rekonstrukcinės odontologijos praktika paremto gydymo, galima susidurti ir su dantų netekimu.

28 dantų atkūrimas – tai pilnas visos burnos ertmės funkcijos bei estetikos atstatymas. Pasitelkiant šiuolaikiškas gydymo metodikas, atstatomi nudilę dantų paviršiai, nuskilę, įskilę ar nusidėvėję dantys. Tai – kompleksiškas projektas, kurį įgyvendina skirtingų sričių specialistų komanda.

image

Kiekvieno paciento atvejis – unikalus ir išskirtinis, tad prieš pradedant bet kokias dantų atkūrimo procedūras, būtina išsami diagnostika:

Pirminė apžiūra.

Pirmasis žingsnis – burnos ertmės būklės įvertinimas. Gydytojas atidžiai apžiūri paciento burnos ertmę, identifikuoja esamas problemas, nustato dantų defektus bei nusidėvėjimo lygį ir įvertina aplink dantis esančių audinių būklę.

Smilkininio žandikaulio sąnario ištyrimas.

Kramtyme dalyvauja ne tik dantys, bet ir žandikaulio sąnarys, tad tiesiog privalu įvertinti šio sąnario anatomiją, biomechaniką ir pakitimus.

Pavaškavimas.

Prieš pradedant visų dantų atstatymo procedūras, parengiamas būsimos paciento šypsenos projektas. Pasitelkiant diagnostinį dantų pavaškavimą, ant specialaus modelio, atkartojančio paciento dantų būklę, tvirtinami planuojamų restauracijų atitikmenys. Pacientas gali pamatyti, kaip atrodys naujoji šypsena, dar nė nepradėjus gydymo procedūrų. Šypsenos planavimas gali būti ir virtualus – pasitelkiant šiuolaikines technologijas, būsimus dantis galima sumodeliuoti ir kompiuterio ekrane.

Galimybė pasimatuoti būsimą šypseną.

Esant poreikiui, pacientas būsimus dantis gali pamatyti ne tik ant modelio, bet ir savo burnoje. Pagamintus laikinus vainikėlius galima perkelti į paciento burną, tad jis turi galimybę kurį laiką pagyventi su savo būsimais dantimis ir įsitikinti, ar jį tenkins gydymo rezultatas.

Nuolatinių restauracijų gamyba.

Aukščiausio lygio dantų technikų laboratorijoje gaminamos laminatės, įklotai, užklotai ar kitos reikalingos restauracijos.

Gydymas ir kontrolė.

Paskutinis žingsnis – dantų atkūrimo procedūros. Po jų pacientas pagaliau gali džiaugtis gražia, ir svarbiausia – sveika šypsena.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

×

Registracija internetu