Pacientams iš užsienio

Maloniai kviečiame į IROK atvykti pacientus, gyvenančius svečiose šalyse. Šiems pacientams sudarome išskirtines sąlygas ir garantuojame ne tik aukščiausios kokybės, bet ir patogų bei iki smulkiausių detalių suplanuotą gydymą. Teikiame plataus spektro gydymo paslaugas, kurios savo kokybe nenusileidžia vakarietiškų odontologijos klinikų teikiamoms paslaugoms. Net ir trumpam atvykus į Lietuvą, Jūsų laukia daugiakalbis bei ilgametę patirtį turintis personalas ir įvairiapusišką komfortą bei puikų kainos ir kokybės santykį garantuojantis odontologinis gydymas.

Užsienyje gyvenantiems pacientams mes siūlome:

Konsultaciją nuotoliniu būdu.

Jūsų nusiskundimus, norus, lūkesčius bei galimybes galėsime aptarti bendraudami telefonu, elektroniniu paštu ar kitu Jums patogiu būdu. Garantuojame konfidencialumą ir Jūsų asmeninių duomenų apsaugą atsižvelgiant į reglamentuotus šių duomenų apsaugos reikalavimus.

Gydymo plano sudarymą.

Jums reikalingą gydymą suplanuoti galime dar iki Jūsų atvykimo į Lietuvą. Gydymo plane numatomos būtinos procedūros, jų kainos bei reikiamų vizitų skaičius. Kiekvienas atvejis – unikalus, tad sudarant gydymo planą, nepakanka vien tik konsultacijos. Gydymo plano išsamumas ir tikslumas priklauso nuo turimos medicininės informacijos apie Jūsų burnos ertmės būklę, tad jeigu turite, galite pasidalinti su mumis turimomis rentgeno nuotraukomis ar kitais diagnostinių tyrimų duomenimis. Parengtą planą visuomet galėsime pakoreguoti atsižvelgiant į Jūsų poreikius, galimybes bei pasikeitusius planus.

Prireikus, išrašomos sąskaitos draudimo kompanijoms.

IROK personalas pasirūpins ne tik burnos ertmės gydymo procedūromis, bet ir įvairiapusišku Jūsų komfortu. Jums atvykus galėsime pasitikti Jus oro uoste ir atvežti tiesiai į kliniką, taip pat užsakyti viešbutį ir suteikti visą reikiamą informaciją apie viešnagę Lietuvoje.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

×

Registracija internetu