Dantų implantavimas – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Dantų implantavimas

Dantų praradimas – skaudi patirtis. Prarastų dantų atkūrimas neretai tampa tuo, ko trūko iki gyvenimo pilnatvės. Vienas patikimiausių dantų atkūrimo būdų – ant implantų pritvirtintos dantų restauracijos.

Su ant implantų atkurtais dantimis žmogus jaučiasi tarsi su savais, o protezavimui naudojamos medžiagos pasižymi savybėmis, leidžiančiomis atkartoti tai, ką sukūrė gamta. Tinkamai prižiūrint burnos ertmę ir reguliariai lankantis pas gydytoją apžiūrai, naująja šypsena galima džiaugtis visą likusį gyvenimą.

Implantus ir jų detales gamina daugiau nei 300 skirtingų kompanijų. IROK pirmenybę teikia išskirtinei kokybei, komfortui ir ilgaamžiškiems gydymo sprendimams, todėl mūsų pasirinkimas – STRAUMANN. Šis vardas – tarptautiniu mastu pripažintas kokybės standartas. Kryptingai vykdomi moksliniai tyrimai, nuolatinis technologijų tobulinimas ir nenutrūkstama inovatyvių sprendimų paieška leidžia kiekvienam dantų netekusiam pacientui pasiūlyti būtent jam tinkamą dantų atkūrimo būdą.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Kiekvienam gydymui dantų implantais prireikia 2 etapų:

  1. Implantų sriegimas. Į žandikaulio kaulą sriegiamas reikiamas implantų skaičius. Svarbu paminėti, kad ilgą laiką gyvenant be daugumos ar visų dantų, neišvengiamai nyksta žandikaulio kaulas. Dėl šios priežasties, norint atkurti dantis implantais, kartais prireikia papildomų chirurginių procedūrų – sinuso dugno pakėlimo ar žandikaulio kaulo priauginimo. Šiuolaikinės metodikos leidžia šias procedūras atlikti greitai ir be skausmo.
  2. Prigijus implantams, tvirtinamos nuolatinių dantų restauracijos, kurios sėkmingai tarnauja ne vieną dešimtmetį. Kiekvieno žmogaus burnos ertmės anatominės ypatybės – unikalios, tad gaminant nuolatinius protezus (karūnėles arba tiltus), dantų technikų laboratorijoje restauracijos gaminamos kiekvienam pacientui individualiai.

Dantų atkūrimo galimybės:

Dantų atkūrimo galimybės:

Vieno danties atkūrimas

Kai trūksta vieno danties, trūkstamo danties vietoje sriegimas vienas implantas. Tai – nesudėtinga procedūra, trunkanti maždaug 30 minučių. Jeigu pacientas vis dar turi dantį, kurį būtina šalinti, galima pritaikyti vienmomentę implantaciją: implantas sriegiamas iš karto po danties pašalinimo. Tokiu atveju vos vieno vizito metu atliekamos dvi procedūros: danties šalinimas ir implanto sriegimas. Kai kuriais atvejais ant implanto galima iš karto pritvirtinti laikinojo danties karūnėlę.

Kelių dantų atkūrimas

Kai trūksta kelių dantų, jų vietoje įsriegiamas reikiamas dantų implantų skaičius. Implantų prigijimo laikotarpis paprastai užtrunka 4 – 12 savaičių, o tuomet galima atlikti protezavimą nuolatinių dantų karūnėlėmis arba tiltais.

Visų dantų atkūrimas

Kai trūksta visų dantų, į žandikaulio kaulą sriegiami 4 – 6 implantai. Dažniausiai tokio implantų skaičiaus pilnai pakanka tam, kad jie galėtų atlaikyti 10 – 12 dantų ir jiems tenkantį kramtymo krūvį. Laikinųjų dantų protezą galima tvirtinti jau tą pačią arba kitą dieną po implantavimo. Implantams prigijus, šis protezas pakeičiamas nuolatinių dantų restauracija.

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija)

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija)

Neodent (Brazilija)

Ant implantų tvirtinami išimamieji dantų protezai – tai viena iš alternatyvų pacientams, netekusiems daugumos ar visų vieno žandikaulio dantų. Ant 2 – 4 implantų pritvirtintas dantų protezas yra kur kas stabilesnis – su juo pacientas jaučiasi tarsi su savais dantimis ir prireikus gali jį išsiimti.

Iškilus klausimams ar neaiškumams, visuomet kreipkitės į IROK specialistus, nes mūsų misija – ne tik sugrąžinti Jums dantis, bet ir prisidėti prie Jūsų sveikatos, vidinės ramybės ir geresnio gyvenimo kūrimo.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Kainoraštis

 

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina (EUR)
Sinuso dugno pakėlimo operacija (atviru būdu) 990 – 1210
Uždaras sinuso dugno pakėlimas 495 – 605
Danties implantacija (chirurginė dalis) STRAUMANN implantai 800 – 869
Implanto gijimo galvutė 54
Kaulo regeneracinės medžiagos*: 468 – 798
Emdogain (0,3ml) 109
Emdogain (0,7ml) 274
Kaulo augmentacija 495 – 1209
Dantų įtvaras “Connect” medžiaga (1 danties) 32

Rekomenduojami gydytojai

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja