Dantų implantavimas – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Dantų implantavimas

Dantų praradimas – skaudi patirtis. Prarastų dantų atkūrimas neretai tampa tuo, ko trūko iki gyvenimo pilnatvės. Vienas patikimiausių dantų atkūrimo būdų – ant implantų pritvirtintos dantų restauracijos. Tai leidžia patikimai atkurti tiek estetiką, tiek funkciją ir sustabdyti sveikatai žalingus procesus, kurie ima vykti netekus dantų.

Su ant implantų atkurtais dantimis žmogus jaučiasi tarsi su savais, o protezavimui naudojamos medžiagos pasižymi savybėmis, leidžiančiomis atkartoti tai, ką sukūrė gamta. Tinkamai prižiūrint burnos ertmę ir reguliariai lankantis pas gydytoją kontrolinei apžiūrai, naująja šypsena galima džiaugtis visą likusį gyvenimą.

Šiandien visame pasaulyje implantus ir jų detales gamina daugiau nei 300 skirtingų kompanijų. IROK pirmenybę teikia išskirtinei kokybei, komfortui ir ilgaamžiškiems gydymo sprendimams, todėl mūsų pasirinkimas – STRAUMANN. Šis vardas – tarptautiniu mastu pripažintas kokybės standartas. Prarastų dantų atkūrimui naudojame tik STRAUMANN implantus ir tik originalias šio gamintojo detales. Kryptingai vykdomi moksliniai tyrimai, nuolatinis technologijų tobulinimas ir nenutrūkstama dar modernesnių bei inovatyvesnių sprendimų paieška leidžia kiekvienam dantų netekusiam pacientui pasiūlyti būtent jam tinkamą dantų atkūrimo būdą.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Kiekvienam gydymui dantų implantais prireikia 2 etapų:

  1. Implantų sriegimas. Šio etapo metu į žandikaulio kaulą sriegiamas reikiamas imlantų skaičius. Tai priklauso nuo to, kiek dantų netekote ir kokia gydymo metodika Jums bus taikoma. Svarbu paminėti, kad ilgą laiką gyvenant be daugumos ar visų dantų, neišvengiamai nyksta žandikaulio kaulas. Dėl šios priežasties, norint atlikti dantų atkūrimą implantais, kartais prireikia papildomų chirurginių procedūrų – sinuso dugno pakėlimo ar žandikaulio kaulo priauginimo. Šių gydymo etapų baimintis neverta, nes šiuolaikinės metodikos leidžia šias procedūras atlikti pakankamai greitai ir be jokio skausmo. Kai kuriais atvejais, iš karto po implantų sriegimo galima pritvirtinti laikinąsias restauracijas, tad grįžęs namo žmogus jau gali šypsotis ir kramtyti maistą.
  2. Prigijus implantams, ant jų tvirtinamos nuolatinių dantų restauracijos, kurios sėkmingai tarnauja ne vieną dešimtmetį. Kiekvieno žmogaus burnos ertmės anatominės ypatybės – unikalios, tad gaminant nuolatinius protezus (karūnėles arba tiltus), dantų technikų laboratorijoje individualiai kiekvienam pacientui pagaminamos nepriekaištingo dydžio, spalvos bei formos restauracijos.

Dantų atkūrimo galimybės:

Vieno danties atkūrimas

Kai trūksta vieno danties, trūkstamo danties vietoje sriegimas vienas implantas. Tai – greita ir komfortiška procedūra, trunkanti maždaug 30 minučių. Jeigu pacientas vis dar turi dantį, tačiau šis dantis dėl traumos ar nesėkmingo gydymo yra nekokybiškas ir jį būtina šalinti, galima pritaikyti vienmomentę implantaciją. Taikant šį metodą, implantas sriegiamas iš karto po danties pašalinimo. Tokiu atveju vos vieno vizito metu atliekamos dvi procedūros: atraumatinis danties šalinimas ir implanto sriegimas. Kai kuriais atvejais ant implanto galima iš karto pritvirtinti laikinojo danties karūnėlę.

Kelių dantų atkūrimas

Kai trūksta kelių dantų, jų vietoje įsriegiamas reikiamas dantų implantų skaičius. Implantų prigijimo laikotarpis paprastai užtrunka 4 – 12 savaičių, o tuomet galima atlikti protezavimą nuolatinių dantų karūnėlėmis arba tiltais.

Visų dantų atkūrimas

Kai trūksta visų dantų, chirurginio etapo metu, į žandikaulio kaulą sriegiami 4 – 6 implantai. Dažniausiai tokio implantų skaičiaus pilnai pakanka tam, kad jie galėtų atlaikyti 10 – 12 dantų ir jiems tenkantį kramtymo krūvį. Laikinųjų dantų protezą galima tvirtinti jau tą pačią arba kitą dieną po implantavimo. Implantams prigijus, šis protezas pakeičiamas nuolatinių dantų restauracija.

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija)

799 €

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija)

699 €

Neodent (Brazilija)

479 €

Ant implantų tvirtinami išimamieji dantų protezai – tai viena iš alternatyvų pacientams, kurie yra netekę daugumos ar visų vieno žandikaulio dantų. Įprastiniai išimamieji protezai neretai sukelia įvairių nepatogumų, ypač, jeigu jie taikomi apatiniam žandikauliui. Ant 2 – 4 implantų pritvirtintas dantų protezas yra kur kas stabilesnis – su juo pacientas jaučiasi tarsi su savais dantimis ir prireikus gali jį išsiimti.

Gydytojas visuomet suteiks visą reikiamą informaciją ir pasirūpins, kad tiek procedūros metu, tiek po jos jaustumėtės kiek įmanoma geriau. Iškilus klausimams ar neaiškumams, visuomet kreipkitės į IROK specialistus, nes mūsų misija – ne tik sugrąžinti Jums dantis, bet ir prisidėti prie Jūsų sveikatos, vidinės ramybės ir geresnio gyvenimo kūrimo.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Kainoraštis

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina
Implantacija Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija) 799 €
Implantacija Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) 699 €
Implantacija Neodent (Brazilija) 479 €
Kaulo augmentacija 149-699 €
Minkštųjų audinių augmentacija implantacijos metu 199 €
Kaulo bloko augmentacija su individualiai frezuotu kaulu 1999 €
Sinuso pakėlimo operacija 299-999 €
Gydymas po implantacijos
Gijimo galvutė arba dengiamasis varžtas 69-89 €
Dantenų korekcija prie implanto 49 €

Rekomenduojami gydytojai

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja