Dantų šalinimas

Dantų šalinimas – dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra. Kartais prireikia šalinti netaisyklingai dygstančius protinius dantis, o kai kada nepavyksta išvengti ankstesnio gydymo komplikacijų ar netikėtų traumų, dėl kurių tenka pašalinti vieną ar keletą dantų.

Patyrę IROK gydytojai dantų šalinimą atlieka net ir pačiais sudėtingiausiais atvejais. Ilgametė gydytojų patirtis burnos chirurgijos srityje ir skaitmeninė 3D rentgenologinė diagnostika užtikrins, kad dantų šalinimo procedūra praeis sklandžiai ir nesukels Jums papildomų komplikacijų.

Retinuotų (neišdygusių) dantų šalinimas.

Tai – susiformavusių, tačiau dėl įvairių veiksnių nesudygusių dantų šalinimas chirurginiu būdu. Neatlikus tokios procedūros, gali kilti rimtų komplikacijų: pacientą ima kamuoti ūmus skausmas bei tinimas, pažeidžiamos greta esančių dantų šaknys, gali susiformuoti cistos. Dažniausiai pasitaiko retinuoti dantys, esantys protinių dantų srityje, tačiau retais atvejais nesudygsta ir iltiniai dantys. Tokiu atveju retinuoti iltiniai dantys ne šalinami, o „pradaiginami“ taikant specifinius ortodontinius metodus.

Protinių dantų šalinimas.

Su protinių dantų sukeliamomis problemomis susiduria daugiau nei 90% žmonių. Šie dantys beveik visada auga netaisyklingai, spaudžia kaimyninius dantis ir yra linkę greitai gesti, tad delsiant juos šalinti, galima sulaukti skaudžių pasekmių.

Nuolatinių dantų šalinimas.

Tai – procedūra, kurios prireikia tuomet, kai danties nebeįmanoma išgelbėti nei taikant terapinio gydymo metodus, nei protezuojant. Tai itin didelės atsakomybės reikalaujanti procedūra, kurią privalu atlikti atraumatiškai, t.y. preciziškai tiksliai ir nežalojant aplink esančių audinių. Tokiu būdu pacientas nepraras daug kaulinio audinio, kuris bus reikalingas norint prarastą dantį atkurti pasitelkiant implantą.

Dantų šalinimą atliekantys IROK gydytojai visuomet pasirūpins, kad procedūros metu nejustumėte diskomforto ir suteiks visą reikiamą informaciją, kurią būtina žinoti gijimo laikotarpiu.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

Paslaugos kainos

Periodontologo konsultacija
40 €
Dantų kiuretažas (giluminis valymas vieno danties)
11 €
Radikali lopo operacija ( 1 ketvirtis)
319 €
Klinikinis danties vainiko praiilginimas
99-132 €
Dantenų plastika (fiksuotų dantenų formavimas, 1 danties srityje)
219 €
Dantenų recesijos chirurginis gydymas (1 danties)
319 €
Incizija
18 €
Nesudėtingas danties šalinimas
76-98 €
Sudėtingas danties šalinimas
98-164 €
Operacinis retinuoto (neišdygusio) danties šalinimas
164-220 €
Lūpos pasaitėlio plastika
76-98 €
Alveolito gydymas
20 €
Perikoronarito gydymas (aplink vieną dantį)
76 €
Šaknies viršūnės rezekcija be retrogradinio plombavimo
220 €
Liežuvio pasaitėlio plastika
76 €
Odos gerybinių auglių pašalinimas:
Mažas
55-79 €
Didelis
110-165 €
Mažųjų seilių liaukų cistų pašalinimas
Nuo 120 €
Fiksuotų dantenų plastika
199 €
Šaknies viršūnės rezekcija naudojant kaulo pakaitalus ir retrogradinį plombavimą
660-715 €
Chirurginės siūlės uždėjimas
20 €
Tvarsčio arba siūlų nuėmimas
12 €
×

Registracija internetu