Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – tai sudėtinga ir nepaprastai daug žinių bei kompetencijų reikalaujanti odontologijos sritis. IROK burnos chirurgijos specialistai nuolat tobulina savo žinias, yra puikiai įvaldę naujausias chirurginio gydymo metodikas bei imasi net ir pačių sudėtingiausių atvejų. Kiekviena mūsų klinikoje atliekama operacija – visiškai saugi, komfortiška ir užtikrinanti, kad iškilusios problemos nepasikartos ateityje.

IROK ypatingą dėmesį skiria chirurginėms procedūroms, kurios susijusios su dantų atkūrimu implantais. Komplikacijų rizika atliekant šias operacijas – minimali.

Procedūros, užtikrinančios, kad jau netrukus galėsite džiaugtis ant implantų atkurtais dantimis:

  • 1. Sinuso dugno kėlimas. Praradus viršutiniame žandikaulyje esančius dantis, žandikaulio kaulas ima tirpti. Šios procedūros metu pakeliama sinuso gleivinė ir priauginamas reikiamas kaulo kiekis. Ši operacija atliekama tiek atviru, tiek uždaru būdu.
  • 2. Kaulo priauginimas. Netekus dantų, sumažėja žandikaulio kaulo stimuliavimas ir šis pradeda nykti. Dėl to pasikeičia veido forma ir bruožai. Laiku atkūrus dantis implantais, išvengiama neigiamų išvaizdos bei sveikatos pokyčių ir sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Tačiau kai pacientas dantis yra praradęs pakankamai seniai, tenka priauginti trūkstamą kaulo kiekį. Kaulas priauginamas naudojant paciento kaulo audinius arba kaulo pakaitalą. Atkūrus reikiamą kaulo kiekį, galima sėkmingai atlikti implantaciją.

Kitos burnos chirurgijos procedūros, atliekamos IROK profesionalų:

Endodontinė chirurgija

tai procedūros, susijusios su dantų šaknų kanalų gydymu: šalinamos dantų šaknų kanaluose išplitusios cistos, svetimkūniai, atliekama rezekcija, kurios metu pašalinama danties šaknies viršūnė. Tikslus ir profesionalus endodontologo chirurgo darbas – tai galimybė išsaugoti net ir itin pažeistą dantį.

Plastinės rekonstrukcinės operacijos

tai lūpos, liežuvio pasaitėlio, prieangio plastika, kaulo rekonstrukcijos ar įvairios minkštųjų audinių, pavyzdžiui, dantenų operacijos. Tokios procedūros atliekamos tuomet, kai reikia panaikinti tiek smulkias, tiek sudėtingas burnos ertmės patologijas, išspręsti estetines problemas, pavyzdžiui, išilginti danties vainikus, patobulinti dantenų liniją ar pan.

IROK – tai ne tik profesionalumas, žinios bei neginčijamos kompetencijos, bet ir besąlygiškas rūpestis kiekvienam pacientui. Užtikriname įvairiapusišką komfortą procedūros metu, ir pasirūpiname, kad gijimo laikotarpiu jaustumėtės kiek įmanoma geriau.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

Paslaugos kainos

Dantų šalinimas
Pieninio danties šalinimas
39 €
Nuolatinio danties šalinimas
89 €
Sudėtingas šalinimas, protinio danties šalinimas
119 €
Operacinis danties šalinimas
151 €
Sudėtingas operacinis danties šalinimas
199 €
Kitos chirurginės paslaugos
Cistos pašalinimas
209 €
Audinių biopsija ir histologinis ištyrimas
169 €
×

Registracija internetu