Burnos chirurgija – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – tai sudėtinga ir nepaprastai daug žinių bei kompetencijų reikalaujanti odontologijos sritis. IROK burnos chirurgijos specialistai nuolat tobulina savo žinias, yra puikiai įvaldę naujausias chirurginio gydymo metodikas bei imasi net ir pačių sudėtingiausių atvejų. Kiekviena mūsų klinikoje atliekama operacija – visiškai saugi, komfortiška ir užtikrinanti, kad iškilusios problemos nepasikartos ateityje.

IROK ypatingą dėmesį skiria chirurginėms procedūroms, kurios susijusios su dantų atkūrimu implantais. Komplikacijų rizika atliekant šias operacijas – minimali. Procedūros, užtikrinančios, kad jau netrukus galėsite džiaugtis ant implantų atkurtais dantimis:

Nemokama konsultacija  Susisiekti

  • Sinuso dugno kėlimas. Praradus viršutiniame žandikaulyje esančius dantis, žandikaulio kaulas ima tirpti iš viršaus. Šios procedūros metu pakeliama sinuso gleivinė ir priauginamas reikiamas kaulo kiekis. Kai kuriais atvejais dantų implantus įsriegti galima tos pačios procedūros metu. Ši operacija atliekama tiek atviru, tiek uždaru būdu.
  • Kaulo priauginimas. Netekus dantų, ženkliai sumažėja žandikaulio kaulo stimuliavimas ir šis kaulas pradeda nykti. Dėl to pasikeičia veido forma ir bruožai. Laiku atkūrus dantis implantais, išvengiama neigiamų išvaizdos bei sveikatos pokyčių ir sudėtingesnių kaulo priauginimo procedūrų, tačiau yra nemažai atvejų, kai tenka priauginti trūkstamą kaulo kiekį (kai pacientas dantis yra praradęs pakankamai seniai). Kaulas priauginamas naudojant nuosavo paciento kaulo audinius arba kaulo pakaitalo medžiagą. Atkūrus reikiamą kaulo kiekį, galima sėkmingai atlikti implantaciją.

Kitos burnos chirurgijos procedūros, atliekamos IROK profesionalų:

  • Endodontinė chirurgija – tai profesionalaus gydytojo endodontologo atliekamos procedūros, susijusios su dantų šaknų kanalų gydymu. Šis gydytojas šalina dėl dantų šaknų kanaluose išplitusios infekcijos atsiradusias cistas, svetimkūnius bei atlieka šaknies viršūnės rezekciją, kurios metu pašalinama danties šaknies viršūnė. Tikslus ir profesionalus endodontologo chirurgo darbas – tai galimybė išsaugoti net ir itin pažeistą dantį.
  • Plastinės rekonstrukcinės operacijos – tai lūpos, liežuvio pasaitėlio, prieangio plastika, kaulo rekonstrukcijos ar įvairios mikštųjų audinių, pavyzdžiui, dantenų operacijos. Tokios procedūros atliekamos tuomet, jeigu reikia panaikinti tiek smulkias, tiek sudėtingas burnos ertmės patologijas ar išspręsti estetinės problemas, pavyzdžiui, išilginti danties vainikus, patobulinti dantenų liniją ar pan.

IROK – tai ne tik profesionalumas, žinios bei neginčijamos kompetencijos, bet ir besąlygiškas rūpestis kiekvienam pacientui. Užtikriname įvairiapusišką komfortą procedūros metu, ir pasirūpiname, kad gijimo laikotarpiu jaustumėtės kiek įmanoma geriau.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Rekomenduojami gydytojai

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja