Dantų plombavimas

Ne visi gali pasigirti nepriekaištingai sveika ir patrauklia šypsena. Itin dažna problema – ėduonies pažeisti, neproporcingi, nudilę, nuskilę, spalvą pakeitę dantys ar kiti trūkumai, ateityje galintys virsti rimtomis burnos ertmės problemomis ar ligomis. Tam, kad taip nenutiktų, privalu laiku pritaikyti terapinį gydymą.

Terapinis gydymas, dar vadinamas plombavimu – tai gydymo metodas, leidžianti atkurti anatomines struktūras ir kramtomąją funkciją bei estetiką ir apsaugoti Jūsų sveikatą. Plombuojama tik kokybiškomis ir patikimomis kompozicinėmis medžiagomis.

Šis gydymas suteikia galimybę:

  • 1. Išsaugoti nuosavus dantis;
  • 2. Užkirsti kelią burnos ertmės ligų progresavimui;
  • 3. Atkurti estetišką dantų išvaizdą bei funkciją.

Terapinis gydymas dažniausiai taikomas ėduonies gydymui. Tai – viena labiausiai paplitusių ligų visame pasaulyje. Ši problema gali atsirasti dėl prastų burnos ertmės priežiūros įpročių ar netinkamos mitybos. Gydant ėduonį, pirmiausia pašalinami pažeisti dantų audiniai ir išvalomos kariozinės ertmės, o tuomet plombuojama specialiomis kompozicinėmis plombomis.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

Paslaugos kainos

Danties plombavimas
100-150 €
Krūminio danties vainiko funkcinis atstatymas
200-250 €
Priekinio danties estetinis plombavimas
200-250 €
Nuskausminimas
10 €
Koferdamas
10 €
Biodentino/MTA panaudojimas
95 €
×

Registracija internetu