Profesionali burnos higiena

Dantų šepetėlis ir pasta – nepaprastai svarbios priemonės, tačiau to nepakanka. Ant dantų kaupiasi apnašos, kurių savarankiškai pašalinti paprasčiausiai neįmanoma. Norint džiaugtis sveikais dantimis, neatsiejama burnos priežiūros dalimi turėtų tapti profesionali burnos ertmės higiena. Tai – burnos higienisto atliekama procedūra, kurią kiekvienam žmogui derėtų atlikti vidutiniškai kas pusę metų.

Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena neleidžia daugintis bakterijoms bei kauptis apnašoms, užkerta kelią ėduonies atsiradimui ir apsaugo nuo sudėtingų burnos ertmės ligų atsiradimo. Procedūra yra visiškai saugi, nesukelia diskomforto ir ir trunka 30 – 60 minučių.

Šios procedūros metu:

  • 1. Ultragarsiniu skaleriu pašalinamos ant dantų paviršiaus esančios apnašos;
  • 2. Nupoliruojami dantų paviršiai ir pašalinamos pigmentinės dėmės;
  • 3. Suteikiamas individualios burnos higienos instruktažas.

Apsilankius pas IROK burnos higienistą, Jums bus suteikta ne tik profesionalios burnos higienos procedūra. Vienas svarbiausių mūsų tikslų – padėti kiekvienam pacientui išvengti su burnos ertmės sveikata susijusių problemų, todėl mūsų klinikoje Jūs:

Sužinosite, ar Jums negresia burnos ertmės ligos.

Burnos higienistas detaliai apžiūrės Jūsų dantis ir aplink juos esančius minkštuosius audinius, įvertins pakitimus bei pavojaus signalus ir prireikus nukreips pas kitos srities gydytoją, pavyzdžiui, periodontologą ar ortodontą.

Susipažinsite su pažangia „SOLO“ metodika.

Esame įsitikinę, kad skiriant ypatingą dėmesį pacientui mokymui, kaip prižiūrėti dantis, galima pasiekti puikių rezultatų. Dėl šios priežasties, kiekvienam pacientui visuomet suteikiame naudingų patarimų, padedame pasirinkti burnos ertmės priežiūros priemones ir supažindiname su patikimomis dantų valymo metodikomis. Viena jų – SOLO profilaktikos programa, kurią pasitelkiant kur kas kruopščiau ir efektyviau nuvalomi dantų paviršiai bei tarpdančiai. Viskas, ko Jums reikės – tai vieno danties šepetėlis, tinkamai parinkti tarpdančių šepetėliai, ir žinios, kurias suteiks mūsų klinikos burnos higienistas.

Nepamirškite, kad reguliariai atliekama profesionali burnos higiena – didelis žingsnis sveikų dantų link.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

Paslaugos kainos

Burnos higiena ( 1 valanda)
80 €
Konservatyvus periodontologinis gydymas (1 kartas)
139 €
Dantų spalvos korekcija (balinimas) ENLIGHTEN sistema
339 €
×

Registracija internetu