Dantų laminatės

Estetiški ir taisyklingi dantys, harmoningai įsiliejantys į veido bruožų visumą – ne tik pretekstas dažniau šypsotis, bet ir galimybė pasitikėti savimi bei palikti teigiamą įspūdį aplinkiniams. Jeigu manote, kad Jūsų dantys toli nuo tobulumo, idealią šypseną sukurti galima pasitelkiant šiuolaikinės estetinės odontologijos laimėjimus. Vienas jų – mikroprotezavimo (estetinio protezavimo) metodikos, leidžiančios atkurti prarastas danties struktūras ar patobulinti estetiką.

Laminatės (venyrai) – itin plonos keramikinės restauracijos, tvirtinamos ant priekinių dantų paviršiaus, nežalojant natūralių dantų audinių.

Laminačių ypatumai:

  • 1. Galima koreguoti dantų formą, spalvą, panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar restauruoti prarastus dantų audinius;
  • 2. Porcelianas, iš kurio gaminamos laminatės, nepaprastai tvirtai sukimba su dantų emaliu ir bėgant metams beveik nesidėvi ir nekeičia savo spalvos;
  • 3. Laminatės leidžia sukurti ne tik nepaprastai estetišką šypseną, bet ir atkurti dantų funkcionalumą bei harmoningą sąkandį.
  • 4. Ilgaamžiškas rezultatas, pasiekiamas pasitelkiant kruopštų darbą ir minimalią invaziją. Atkuriant šypseną laminatėmis, beveik nešlifuojami dantų paviršiai.

Siekiant atkurti ar estetiškai patobulinti dantis, gali būti pasitelkiami ir kiti mikroproteizai:

Mikročipsai

protezai, naudojami tuomet, kai reikia atkurti itin minimaliai pažeistą danties paviršių – nuskeltą kampelį, kraštelį ar danties kauburėlį.

Įklotai ir užklotai

pasitelkiami siekiant atkurti estetinį vaizdą bei funkciją krūminių dantų srityje. Gaminant šias restauracijas, atkuriamos dantų anatominės struktūros – forma, kauburėliai, vagelės ir kitos detalės. Tai leidžia ne tik imituoti gamtą, bet ir tiksliai atkurti taisyklingą sąkandį.

Įklotus ar užklotus rekomenduojama rinktis po dantų šaknų kanalų gydymo. Dažnai tokių dantų audiniai gali būti atkuriami ir plombomis, tačiau jos sudaro daugiau negu pusę danties vainiko. Dėl šios priežasties ženkliai padidėja danties skilimo ar lūžio rizika. Danties restauravimas užklotu leidžia išsaugoti silpnąsias danties struktūras ir dantį, net jeigu iš jo liko tik plona sienelė.

Kiekvienas mikroprotezas – unikalus gaminys, sukuriamas dantų technikų laboratorijoje. Kartu su pacientu aptarus jo poreikius, galimybes ir įvertinus esamą situaciją, nuimami dantų atspaudai, kurie siunčiami į dantų technikų laboratoriją, kuri bendradarbiauja su patyrusiais Vokietijos dantų technikais, todėl pacientui pageidaujant, dantų restauracijos gali būti pagaminamos Vokietijoje. Mikroprotezų gamyba – nepaprastai kruopštus procesas. Gaminant šiuos protezus, visada naudojamas mikroskopas.

Kiekvienas atvejis yra unikalus, tad nusprendę, jog norite pakoreguoti savo šypseną, kreipkitės į IROK, kur Jus supažindinsime su restauracijų galimybėmis.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

×

Registracija internetu