Dantų laminatės – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Dantų laminatės

Estetiškai atrodantys ir taisyklingi dantys, harmoningai įsiliejantys į jūsų individualių bruožų visumą – ne tik pretekstas dažniau šypsotis, bet ir galimybė labiau pasitikėti savimi bei palikti teigiamą įspūdį aplinkiniams. Jeigu manote, kad Jūsų dantys toli nuo tobulumo, idealią šypseną sukurti galima pasitelkiant šiuolaikinės estetinės odontologijos laimėjimus.  Vienas jų – saugios ir nepaprastai estetiškos mikroprotezavimo metodikos, leidžiančios atkurti prarastas danties struktūras ar patobulinti dantų estetinę išvaizdą.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Laminatės, dar kitaip vadinamos mikrovenyrais – itin plonos keramikinės restauracijos, tvirtinamos ant priekinių dantų paviršiaus. Tai – galimybė sukurti tobulos šypsenos įspūdį nežalojant natūralių dantų audinių. Laminačių ypatumai:

  • Galima koreguoti dantų formą, spalvą, panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar restauruoti prarastus dantų audinius;
  • Porcelianas, iš kurio gaminamos laminatės, nepaprastai tvirtai sukimba su dantų emaliu ir bėgant metams beveik nesidėvi ir nekeičia savo spalvos;
  • Laminatės leidžia sukurti ne tik nepaprastai estetišką šypseną, bet ir atkurti dantų funkcionalumą bei harmoningą sąkandį.

Laminatės – ilgaamžiškas rezultatas, pasiekiamas pasitelkiant kruopštų darbą ir minimalią invaziją. Itin svarbu tai, kad atkuriant šypseną laminatėmis, beveik nešlifuojami natūralių dantų paviršiai. Kiekviena laminatė idealiai pritaikoma prie natūralaus danties formos, tad prireikia tik minimalaus preparavimo.

Laminatės – ne vienintelė mikroprotezų rūšis. Siekiant atkurti ar estetiškai patobulinti dantis, gali būti pasitelkiami ir kiti mikroproteizai:

Mikročipsai – protezai, naudojami tuomet, kai reikia atkurti itin minimaliai pažeistą danties paviršių – nuskeltą kampelį, kraštelį ar danties kauburėlį.

Įklotai ir užklotai – protezai, pasitelkiami siekiant atkurti estetinį vaizdą bei funkciją krūminių dantų srityje. Gaminant šias restauracijas, preciziškai tiksliai atkuriamos krūminių dantų anatominės struktūros – forma, kauburėliai, vagelės ir kitos itin smulkios detalės. Tai leidžia ne tik imituoti gamtą, bet ir tiksliai atkurti taisyklingą sąkandį.

Įklotus ar užklotus visuomet rekomenduojama rinktis po dantų šaknų kanalų gydymo. Dažnai tokių dantų audiniai yra atkuriami įprastomis plombomis, tačiau jos neretai sudaro daugiau negu pusę danties vainiko. Dėl šios priežasties ženkliai padidėja tokio danties skilimo ar lūžio rizika. Danties restauravimas užklotu leidžia išsaugoti silpnąsias danties struktūras ir dantį, net jeigu iš jo liko tik plona sienelė.

Kiekvienas mikroprotezas – unikalus gaminys, sukuriamas dantų technikų laboratorijoje. Kartu su pacientu aptarus jo poreikius, galimybes bei norus ir įvertinus esamą situaciją, nuimami dantų atspaudai, kurie siunčiami į dantų technikų laboratoriją. Laboratorija, gaminanti mikroprotezus IROK pacientams, bendradarbiauja su patyrusiais Vokietijos dantų technikais, tad kai kuriais atvejais, pacientui pageidaujant, dantų restauracijos gali būti pagaminamos Vokietijoje. Mikroprotezų gamyba – nepaprastai kruopštus procesas – gaminant šiuos protezus, visada naudojamas mikroskopas.

Kiekvienas atvejis yra unikalus, tad nusprendę, jog norite pakoreguoti savo šypseną, kreipkitės į IROK, kur jus supažindinsime su restauracijų galimybėmis.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Rekomenduojami gydytojai

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja