Dantų balinimas – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Dantų balinimas

Šiuolaikiniai žmonės atidžiai rūpinasi ne tik savo sveikata, bet ir estetiška išvaizda. Niekas nedrįs ginčytis, jog baltumu spindintys dantys – puošmena, suteikianti žavesio ir pasitikėjimo savimi. Atvykus į IROK, vos po vieno vizito galėsite džiaugtis pastebimai baltesniais ir aplinkinių žvilgsnius traukiančiais dantimis.

Laikomės nuomonės, jog dantų balinimas privalo būti ne tik efektyvi, bet ir maksimaliai saugi bei burnos ertmei visiškai nekenksminga procedūra, todėl pasitelkiame tik saugias, patikimas ir moksliškai pagrįstas metodikas.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Vilioja galimybė turėti švytinčią šypseną? Susipažinkite su dantų balinimo ypatumais IROK:

  • Prieš dantų balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Tai padės užtikrinti tolygų dantų emalio atspalvį ir ilgiau džiuginantį rezultatą.
  • Dantų balinimas mūsų klinikoje atliekamas pasitelkiant Bleach bright balinimo sistemą. Tai – reikšmingas estetinės odontologijos srities laimėjimas. Šio metodo išskirtinumai – neįtikėtinas greitis ir maksimalus saugumas.
  • Daugelis baiminasi, kad po dantų balinimo dantys taps jautresni nei įprastai. IROK prioritetas – saugumas atliekant bet kokias odontologines procedūras. Dantų balinimo metu naudojamas peroksido savo sudėtyje neturintis gelis, todėl dantų emalis išlieka nepakitęs, neatsiranda jokių pažeidimų.
  • Jeigu Jūsų burnos ertmėje yra negyvų dantų, šie dantys negali būti pašviesinami įprastinėmis dantų balinimo metodikomis. Tokiu atveju taikoma speciali negyvų dantų balinimo procedūra, tokius dantis balinant iš vidaus.
  • Jeigu pageidaujate, dantų balinimą galite atlikti ir patys. Pasirinkus dantų balinimą namuose, Jums bus pagamintos individualios kapos, kurias kas vakarą keletą savaičių reikia pripildyti balinamojo gelio ir dėvėti naktį arba bet kuriuo kitu Jums patogiu metu. Tai – ne toks greitas, tačiau lygiai toks pat efektyvus ir saugus dantų balinimo būdas, kaip ir balinimas gydytojo odontologo kabinete.

Balti ir gražūs dantys – nedidelė, tačiau nepaprastai reikšminga detalė, galinti praskaidrinti Jūsų gyvenimą. IROK padės džiaugtis baltesniais dantimis, kurie paskatins Jus dažniau dovanoti pasauliui savo šypseną.

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.