Periodontologija – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Periodontologija

Periodontas – tai visi aplink dantis esantys audiniai. Paraudusios ar patinusios dantenos, dantenų skausmas ir jautrumas, kraujavimas valantis dantis ar blogas burnos kvapas gali būti ženklas, kad Jus kamuoja periodonto ligos. Šie susirgimai – viena dažniausių dantų netekimo priežasčių. Pastebėjus nerimą keliančius simptomus, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, kuris pateiks tikslią diagnozę ir paskirs efektyvų gydymą.

Dažniausios periodonto ligos:

Gingvitas Gingvitas Dantenų uždegimas, kuriuo dažnai serga jauno amžiaus žmonės. Gingvito sukeliamas uždegimas ir infekcija pamažu ardo burnos ertmės audinius. Dažniausiai gingvitas pasireiškia nesudėtinga uždegimo forma, tačiau negydoma ši liga gali išsivystyti į kur kas rimtesnius dantenų susirgimus.
Periodontitas Periodontitas Sparčiai progresuojantis dantenų ir periodonto audinių uždegimas. Dažniausiai šis susirgimas nesukelia skausmo, tad pacientai ilgą laiką nežino, kad serga. Tyrimų duomenimis, nuo šios ligos kenčia daugiau nei 80 proc. vyresnių nei 30 metų žmonių

Sužinoti kainąSusisiekti

Laikomės nuomonės, jog svarbiausia – tikslus periodonto ligų priežasčių nustatymas. Pagrindine priežastimi dažniausiai tampa dantų apnašos ir akmenys, tačiau šiuos susirgimus sąlygoti gali žalingi įpročiai, sąkandžio patologijos ar netgi stresas.

Periodonto susirgimai gydomi priklausomai nuo pažeidimo laipsnio – chirurginiu arba nechirurginiu būdu. Kartais pakanka profesionalios burnos higienos, o sudėtingesniais atvejais prireikia:

  • giluminio dantenų kišenių valymo (kiuretažo);
  • periochirurginių operacijų;
  • kaulo regeneraciją skatinančių preparatų.

Periodonto ligų gydymas –sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik gydytojo profesionalumo bei patirties, bet ir paciento atsakingumo rūpinantis savo burnos ertmės higiena. Tik derinant šiuolaikiškas gydymo metodikas bei gydytojo periodontologo rekomenduojamas profilaktines priemones, galima atsisveikinti su nemaloniais periodonto ligų simptomais ir vėl džiaugtis savo sveikata.

Dar viena gydytojo periodontologo veiklos sritis – estetinė periochirurgija. Šių procedūrų metu atkuriama natūrali ir taisyklinga dantenų linija, išlyginamas dantenų aukštis. Tai – komfortiškos invazinės procedūros, prisidedančios prie gražesnės šypsenos sukūrimo.

Neignoruokite periodonto ligų simptomų – laiku apsilankius pas gydytoją periodontologą, išgelbėsite ne tik savo dantis, bet ir sveikatą.

Sužinoti kainąSusisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Kainoraštis

 

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina (EUR)
Periodontologo konsultacija 40
Dantų kiuretažas (giluminis valymas vieno danties) 11
Radikali lopo operacija ( 1 ketvirtis) 319
Klinikinis danties vainiko praiilginimas 99 – 132
Dantenų plastika (fiksuotų dantenų formavimas, 1 danties srityje) 219
Dantenų recesijos chirurginis gydymas (1 danties) 319
Incizija 18
Nesudėtingas danties šalinimas 76 – 98
Sudėtingas danties šalinimas 98 – 164
Operacinis retinuoto (neišdygusio) danties šalinimas 164 – 220
Lūpos pasaitėlio plastika 76 – 98
Alveolito gydymas 20
Perikoronarito gydymas (aplink vieną dantį) 76
Šaknies viršūnės rezekcija be retrogradinio plombavimo 220
Liežuvio pasaitėlio plastika 76
Odos gerybinių auglių pašalinimas:

Mažas

Didelis

  • 55 – 79
  • 110 – 165
Mažųjų seilių liaukų cistų pašalinimas Nuo 120
Fiksuotų dantenų plastika 199
Šaknies viršūnės rezekcija naudojant kaulo pakaitalus ir retrogradinį plombavimą 660 – 715
Chirurginės siūlės uždėjimas 20
Tvarsčio arba siūlų nuėmimas 12

Rekomenduojami gydytojai

Rokas Borusevičius

Gyd. periodontologas