Bendrosios paslaugos

Įprasta manyti, kad pagrindinė gydytojo odontologo pareiga – įvertinti Jūsų burnos ertmės būklę ir pašalinti negalavimus, dėl kurių apsilankėte jo kabinete. Tačiau mūsų klinikoje gydymas vyksta kiek kitaip. Į savo pacientų problemas žiūrime kur kas plačiau – mes ne tik padedame įveikti nusiskundimus, bet ir atliekame išsamią sveikatos analizę bei ieškome, kur slypi tikrosios Jūsų problemų priežastys.

IROK – tai vieta, kurioje galite pasitikėti kiekvienu gydytoju. Visi klinikos specialistai – ilgametę patirtį sukaupę profesionalai, kurie aiškiai suvokia, jog siekiant pasiūlyti geriausius gydymo sprendimus, privalu nuolat kryptingai tobulėti. Mūsų gydytojai domisi naujausiais odontologijos mokslo pasiekimais bei tendencijomis ir prireikus visada bendradarbiauja su kitų sričių specialistais.

Apsilankius IROK, Jūsų laukia:

Nuoširdus pokalbis su gydytoju.

Pirmasis susitikimas – tai laikas, skirtas Jūsų problemų, poreikių, norų bei galimybių aptarimui bei detaliai apžiūrai.

Prireikus, atliksime išsamius ir patikimus diagnostinius tyrimus, atliekamus pasitelkiant modernią ir šiuolaikišką įrangą.

Gydymo plano sudarymas.

Remiantis pokalbio su Jumis metu išgirsta informacija ir atliktų tyrimų rezultatais, parengsime kompleksinį gydymo planą, kuriame numatysime visus gydymui reikalingus žingsnius. Esant būtinybei, rengiant planą bendradarbiausime su kitų sričių specialistais. Jūs visuomet galite susipažinti su Jums parengtu gydymo planu. Tai padės jaustis ramiai ir užtikrintai.

Vizitų suplanavimas.

Atsižvelgiant į gydymo planą ir Jūsų užimtumą, paskirsime tolimesnius vizitus.

Lankydamiesi IROK, Jūs aiškiai žinosite, ko tikėtis. Būkite tikri, kad Jūsų sveikata – profesionalių gydytojų rankose.

In bank logo

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis.

Paslaugos kainos

Konsultacija, pirminė apžiūra, anamnezė, dokumentacija, gydymo plano sudarymas
39 – 59 €
Higieninės priemonės
20 €
Vietinė nejautra
20 €
Aplikacinė nejautra
5 €
Kontrolinis apsilankymas
30 €
Dentalinė radiograma
10 €
Panoraminė radiograma
25 €
Radiologinis ištyrimas 3D kompiuteriniu tomografu
99 €
Cefalometrinė radiograma
25 €
×

Registracija internetu