Bendrosios paslaugos – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Bendrosios paslaugos

Įprasta manyti, kad pagrindinė gydytojo odontologo pareiga – įvertinti Jūsų burnos ertmės būklę ir pašalinti negalavimus, dėl kurių apsilankėte jo kabinete. Tačiau mūsų klinikoje gydymas vyksta kiek kitaip. Į savo pacientų problemas žiūrime kur kas plačiau – mes ne tik padedame įveikti nusiskundimus, bet ir atliekame išsamią sveikatos analizę bei ieškome, kur slypi tikrosios Jūsų problemų priežastys.

IROK – tai vieta, kurioje galite pasitikėti kiekvienu gydytoju. Visi klinikos specialistai – ilgametę patirtį sukaupę profesionalai, kurie aiškiai suvokia, jog siekiant pasiūlyti geriausius gydymo sprendimus, privalu nuolat kryptingai tobulėti. Mūsų gydytojai domisi naujausiais odontologijos mokslo pasiekimais bei tendencijomis ir prireikus visada bendradarbiauja su kitų sričių specialistais.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Apsilankius IROK, Jūsų laukia:

  • Nuoširdus pokalbis su gydytoju. Pirmasis susitikimas – tai laikas, skirtas Jūsų problemų, poreikių, norų bei galimybių aptarimui bei detaliai apžiūrai.
  • Prireikus, atliksime išsamius ir patikimus diagnostinius tyrimus, atliekamus pasitelkiant modernią ir šiuolaikišką įrangą.
  • Gydymo plano sudarymas. Remiantis pokalbio su Jumis metu išgirsta informacija ir atliktų tyrimų rezultatais, parengsime kompleksinį gydymo planą, kuriame numatysime visus gydymui reikalingus žingsnius. Esant būtinybei, rengiant planą bendradarbiausime su kitų sričių specialistais. Jūs visuomet galite susipažinti su Jums parengtu gydymo planu. Tai padės jaustis ramiai ir užtikrintai.
  • Vizitų suplanavimas. Atsižvelgiant į gydymo planą ir Jūsų užimtumą, paskirsime tolimesnius vizitus.

Lankydamiesi IROK, Jūs aiškiai žinosite, ko tikėtis. Būkite tikri, kad Jūsų sveikata – profesionalių gydytojų rankose.

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Kainoraštis

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina (EUR)
Konsultacija, pirminė apžiūra, anamnezė, dokumentacija, gydymo plano sudarymas 39 – 59
Higieninės priemonės 20
Vietinė nejautra 20
Aplikacinė nejautra 5
Kontrolinis apsilankymas 30
Dentalinė radiograma 10
Panoraminė radiograma 25
Radiologinis ištyrimas 3D kompiuteriniu tomografu 99
Cefalometrinė radiograma 25

Rekomenduojami gydytojai

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas

Eglė Šaulienė

Gyd. odontologė - ortodontė