Apie mus

Nesuklysime pasakydami, kad puiki sveikatos būklė yra kokybiško gyvenimo pagrindas. Burna – tai vartai į mūsų organizmą, tad nuo burnos ertmės būklės priklauso tiek mūsų sveikata, tiek savijauta.

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinika (IROK) – tai 1999-aisiais metais įkurta klinika, subūrusi profesionalių gydytojų odontologų komandą, kurios misija – saugoti Jūsų sveikatą, kuri prasideda ne kur kitur, o burnos ertmėje.

IROK misija

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinika (IROK) – jau daugiau nei 20 metų veikianti klinika, kurios misija – saugoti Jūsų burnos ertmės sveikatą. Juk burna – tai vartai į mūsų organizmą, tad nuo jos būklės priklauso tiek mūsų sveikata, tiek savijauta.

IROK vizija

Mūsų siekis – kokybiška pagalba. Nuo minimalių restauracijų iki pilno burnos ertmės funkcijos bei estetikos atstatymo, pasitelkiant šiuolaikinę techniką, mokslinius tyrimus ir pažangias gydymo metodikas.

IROK vision

IROK pasididžiavimas

  • 1. Narystė Baltijos funkcinės odontologijos asociacijoje (BFOA). BFOA bendradarbiauja su svarbiausiomis Vokietijos mokslinėmis odontologijos organizacijomis.
  • 2. Priklausome Tarptautinei implantologų draugijai (ITI). Tai – viena didžiausių nepriklausomųakademinių organizacijų implantologijos ir audinių regeneracijos srityse, vienijanti daugiau kaip 12 000 odontologų iš viso pasaulio.
  • 3. Esame Baltijos osteointegracijos akademijos (BOA) nariai. Akademija siekia vykdyti neformalų odontologų švietimą tam, kad būtų užtikrintas geriausias pacientų gydymas, pagrįstas mokslu ir praktika.

Mūsų specialistai

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinika IROK odontologijos paslaugas teikia profesionalūs ir draugiški savo srities specialistai.