Apie mus – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Apie mus

Nesuklysime pasakydami, kad puiki sveikatos būklė yra kokybiško gyvenimo pagrindas. Burna – tai vartai į mūsų organizmą, tad nuo burnos ertmės būklės priklauso tiek mūsų sveikata, tiek savijauta.
Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinika (IROK) – tai 1999-aisiais metais įkurta klinika, subūrusi profesionalių gydytojų odontologų komandą, kurios misija – saugoti Jūsų sveikatą, kuri prasideda ne kur kitur, o burnos ertmėje.

IROK gydytojai – vieninga komanda, siekianti bendrų tikslų.

Pagrindinė IROK misija ir prioritetinė veiklos sritis

Pilnas visos burnos ertmės funkcijos bei estetikos atstatymas, pasitelkiant šiuolaikiškas ir išsamiais moksliniais tyrimais pagrįstas gydymo metodikas. Visos burnos ertmės atkūrimas – tai sudėtingas rekonstrukcijos procesas, kurį vykdant bendradarbiauja skirtingų sričių gydytojai bei rekonstrukcinės odontologijos specialistai. Tai – kompleksiškas gydymas, grįstas aktualiausias odontologijos mokslo ir kitų medicinos sričių laimėjimais.

IROK pasididžiavimas

Narystė Baltijos funkcinės odontologijos asociacijoje (BFOA). BOFA jungia odontologus, dantų technikus, osteopatus, ortopedus, LOR gydytojus, kineziterapeutus ir kitus specialistus. BFOA bendradarbiauja su svarbiausiomis mokslinėmis odontologijos organizacijomis: Vokietijos estetinės odontologijos draugija (DGÄZ) bei Vokietijos dantų, burnos ir žandikaulių medicinos draugija (DGZMK).

Priklausome tarptautinei implantologų draugijai (ITI). Tai yra viena didžiausių nepriklausomų akademinių organizacijų implantologijos ir audinių regeneracijos srityse, kurią vienija daugiau kaip 12 000 odontologų iš viso pasaulio. Organizacijos tikslas – žinių gilinimas ir dalinimasis patirtimi. ITI organizuojami seminarai, konferencijos, reguliarūs pranešimai sudaro galimybę jos nariams ne tik pirmiesiems sužinoti apie naujausius pasiekimus implantologijos srityje, bet ir dalyvauti tiesioginėse diskusijose su įtakingiausiais šios srities autoritetais iš viso pasaulio.

Taip pat, esame Baltijos osteointegracijos akademijos nariai (BOA). Akademija siekia vykdyti neformalų odontologų švietimą dantų implantologijos ir osteointegracijos srityse tam, kad būtų užtikrintas geriausias pacientų gydymas, pagrįstas pasauline mokslo ir praktikos vienove. Skatinamas nacionalinis ir tarptautinis odontologų, dirbančių dantų implantologijoje, bendradarbiavimas.