Apie mus – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Apie mus

IROK - tai profesionalių ir draugiškų gydytojų komanda, siekianti bendrų tikslų.

IROK misija

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinika (IROK) – jau daugiau nei 20 metų veikianti klinika, kurios misija – saugoti Jūsų burnos ertmės sveikatą. Juk burna – tai vartai į mūsų organizmą, tad nuo jos būklės priklauso tiek mūsų sveikata, tiek savijauta.

IROK vizija

Mūsų siekis – kokybiška pagalba. Nuo minimalių restauracijų iki pilno burnos ertmės funkcijos bei estetikos atstatymo, pasitelkiant šiuolaikinę techniką, mokslinius tyrimus ir pažangias gydymo metodikas.

IROK pasididžiavimas

1. Narystė Baltijos funkcinės odontologijos asociacijoje (BFOA). BFOA bendradarbiauja su svarbiausiomis Vokietijos mokslinėmis odontologijos organizacijomis.

2. Priklausome Tarptautinei implantologų draugijai (ITI). Tai – viena didžiausių nepriklausomų akademinių organizacijų implantologijos ir audinių regeneracijos srityse, vienijanti daugiau kaip 12 000 odontologų iš viso pasaulio.

3. Esame Baltijos osteointegracijos akademijos (BOA) nariai. Akademija siekia vykdyti neformalų odontologų švietimą tam, kad būtų užtikrintas geriausias pacientų gydymas, pagrįstas mokslu ir praktika.

Mūsų gydytojai

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas 

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja 

Eglė Šaulienė

Gyd. odontologė - ortodontė