Diagnostiniai tyrimai – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Diagnostiniai tyrimai

Diagnostika – neatsiejama šiuolaikinės odontologijos dalis. Šiam etapui būtini rentgenologiniai tyrimai atliekami prieš daugelį odontologinių procedūrų: pradedant protinio danties rovimu, baigiant sudėtingu gydymu dantų implantais. Taip pat – atliekant terapinį, periodontologinį, chirurginį, ortodontinį, endodontinį gydymą ar protezavimo darbus.

IROK taiko pažangias rentgenologinių tyrimų metodikas, leidžiančias gauti itin tikslius ir išsamius rezultatus. Šie rezultatai leidžia sudaryti efektyvų, detalų ir visais atžvilgiais priimtiną gydymo planą.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Mūsų klinikoje atliekami šie rentgenologiniai tyrimai:

  • Dentalinė nuotrauka – reikalinga norint įvertinti vieno ar kelių dantų vainikų bei jų šaknų būklę. Dentalinės nuotraukos dažniausiai daromos atliekant terapinį ar endodontinį gydymą.
  • Cefalometrinė radiograma – galvos šoninė ar tiesinė nuotrauka, leidžianti tiksliai įvertinti kiekvieno danties padėtį, sąkandį ir planuoti dantų tiesinimui reikalingus etapus.
  • Sąnarių funkcinė rentgeno nuotrauka – leidžia planuoti pacientų, kurie turi žandikaulio sąnario problemų ar ligų gydymą. Šioje nuotraukoje aiškiai matomi smilkinių ir apatinio žandikaulio sąnarių pakitimai ar patologijos.
  • Panoraminė nuotrauka – atskleidžia tiek viršutinio, tiek apatinio žandikaulio bei aplink esančių anatominių struktūrų vaizdą. Šios nuotraukos atliekamos siekiant įvertinti bendrą dantų, periodonto ir žandikaulių būklę, planuojant protezavimą, dantų šalinimą, implantaciją ar kitas chirurgines procedūras.
  • 3D kompiuterinė tomografija – viena tiksliausių ir pažangiausių radiologinės diagnostikos priemonių. Tyrimas dažniausiai paskiriamas planuojant implantaciją ar kitas chirurgines procedūras. 3D kompiuterinė tomografija leidžia gydytojui kaip niekada atidžiai pažvelgti į vidines burnos ertmės struktūras, įvertinti žandikaulio kaulo kiekį bei būklę.

Rentgenologiniai tyrimai – šiuolaikiškas, saugus ir informatyvus tyrimų metodas, tampantis reikšmingu žingsniu planuojant būtent Jums skirtą odontologinį gydymą.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.