Klinikos „IROK“ atvirų durų dienose: nemokamos konsultacijos dėl dantų atkūrimo lokatorine sistema

Klinikoje „IROK“ jau 3 savaitę vyksta atvirų durų dienos, kurių tikslas – suteikti galimybę pacientams nemokamai apsilankyti klinikos gydytojų odontologų Jolitos ir Edvino Milerių konsultacijoje. Jos metu gydytojai išsamiai pristato vieną dantų atkūrimo būdą – lokatorinę sistemą. Šiame straipsnyje trumpai paaiškinsime, kas tai per sistema ir kuo ji ypatinga.

Dantų atkūrimo galimybės

Dantis praradę pacientai dažnai kompleksuoja dėl savo išvaizdos, jaučia skausmą, nuolatinį diskomfortą ir susiduria su sunkumais kramtant maistą. Tai – svarbūs negalavimai, kurių nevertėtų praleisti pro pirštus. Visgi dažniausiai daugelis ieško alternatyvių dantų atkūrimo būdų, kurie būtų veiksmingi, o tuo pačiu ir finansiškai patogūs.

Šiais laikais egzistuoja ne vienas būdas atkurti prarastus dantis. Dažniausiai pacientai renkasi įprastinius ir gerai žinomus metodus: dantų implantaciją arba išimamus protezus. Nepageidaujant nei vieno iš jų, implantantuojantys klinikos „IROK“ gydytojai Jolita ir Edvinas Mileriai pataria rinktis lokatorinę sistemą.

Lokatorinė sistema

Lokatorinė sistema – tai išimamo protezo tvirtinimas ant dviejų implantų juos pritvirtinant specialia sistema – metaliniais lokatoriais, kurie prisukami protezų plokštelėje ir ant pačių implantų. Ant implantų dedant protezus, šios dalys tvirtai susijungia tarpusavyje, todėl nebereikia naudoti jokių protezų klijų – plokštelė laikosi visiškai stabiliai ant dviejų implantų.

Išimamieji protezai gali atrodyti ir estetiškai, ir pakankamai natūraliai. Didžiąja dalimi estetinis vaizdas priklauso nuo dantų laboratorijos meistriškumo.

Vertėtų nepamiršti ir implantacijos esmės – naujai atkurti dantys turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs, tvirtai besilaikantys. Protezai su lokatorine sistema neabejotinai atitinka šiuos svarbiausius kriterijus.

Atvirų durų dienos

Daugiau informacijos apie lokatorinę sistemą atkuriant prarastą šypseną galite sužinoti mūsų klinikos rengiamose atvirų durų dienose. Jų metu implantuojantys gydytojai Jolita ir Edvinas Mileriai visiškai nemokamai papasakos apie šios sistemos privalumus, galimybes, įvertins dantų būklę ir kruopščiai sudarys būsimą gydymo planą.

Kviečiame apsilankyti klinikoje „IROK“ ir pradėti dantų atkūrimo kelionę! Pasinaudokite šia puikia galimybe, nes registracija vyksta iki rugsėjo 30 d.