Dantų protezavimo metodai skirtingiems atvejams

Dantų atkūrimas protezais, kai dantų ar jų audinių nebepavyksta atkurti plombų pagalba, yra natūrali praktika, ypač – vyresniame amžiuje. Šiuolaikiškų protezavimo metodų yra ne vienas, todėl prieš apsisprendžiant, kuris yra tinkamiausias būtent Jums, kviečiame plačiau su jais susipažinti.

Protezavimas klinikoje „IROK“ įmanomas tiek fiksuotais (neišimamais), tiek išimamaisiais dantų protezais – viskas priklauso nuo išsaugotų dantų skaičiaus ir Jūsų finansinių galimybių.

Tradiciniai išimamieji protezai – tai išeitis pacientams, kurie nepageidauja į žandikaulį sriegti dantų implantų (jei nelikę natūralių dantų), arba jeigu šis gydymas jiems negali būti taikomas dėl kontraindikacijų. Tokiu atveju pacientams siūlome šiuolaikiškus ir komfortiškus vokiškus išimamus protezus – biologines plokšteles „IVOCAP“, kurios ne tik atrodo natūraliai, bet ir didelio tikslumo dėka pasižymi puikia fiksacija.

Išimamieji protezai ant implantų – tai galimybė turėti išimamus, tačiau stabilesnius nei tradiciniai, dantų protezus. Stabilumas ypač aktualus tuomet, jeigu trūksta daugumos ar visų apatinio žandikaulio dantų, nes įprastiniai dantų protezai, tvirtinant ant apatinio žandikaulio, kartais nesilaiko pakankamai tvirtai. Taikant šį metodą, dantų technikų laboratorijoje Jums individualiai bus gaminti išimamieji dantų protezai, kurie tvirtinami ant 2-4 žandikaulyje įsriegtų implantų.

Fiksuoti protezai ant implantų – tai sprendimas, siekiantiems turėti neišimamus protezus, kurie tiek savo išvaizda, tiek funkcija atitinka tikrus dantis. Klinikoje „IROK“ taikome individualų protezavimą, kurio metu naudojame natūraliai atrodančias, dantų technikų laboratorijoje išfrezuotas cirkonio oksido atramas. Jos leidžia sutaupyti laiko, nes nuolatinių dantų vainikėlius ar tiltus galima tvirtinti tuomet, kai implantai jau yra prigiję žandikaulyje. Ant atramų tvirtinami fiksuoti protezai yra gaminami iš tvirtų ir ilgaamžiškų medžiagų, turinčių artimą biologinį ryšį su žmogaus audiniais. Tai leidžia užtikrinti ne tik estetišką rezultatą, bet ir funkcionalumą bei aukštą toleranciją naudojamoms medžiagoms.

Mikroprotezai – tai neišimamos dantų restauracijos, leidžiančios atkurti prarastą danties  struktūrą, nešlifuojant likusių sveikų danties audinių, taip pat neliečiant greta esančių dantų. Tai puikus sprendimas, siekiant atkurti nudilusius dantų paviršius, nuskilusius, įskilusius ar kitaip pažeistus dantis bei dantis, kurių kanalai jau yra gydyti. Mikroprotezais atkurti dantys pilnavertiškai atlieka kramtymo funkciją, bėgant metams beveik nekinta ir savo išvaizda prilygsta natūraliems dantims.

Kviečiame užsukti į implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos kliniką „IROK“ – patyrę specialistai atsakingai įvertins Jūsų dantų būklę ir profesionaliai patars, koks protezavimo metodas tinka būtent Jums.