Dantų balinimas. Odontologo kabinete ar balinimo kapomis?

Planuojant dantų balinimą, tenka rinktis ne tik kliniką, kuri padės šiuo klausimu, bet ir laiką, kada galėsite tai atlikti. O ar žinote, kad balinimo metodikų taip pat yra ne viena? Taigi, Jūs galite pasirinkti – dantis balinti odontologo kabinete ar balinimo kapomis namuose. Supažindinsime Jus su abiem būdais ir, tikimės, padėsime apsispręsti.

Vienas dažniausių dantų balinimo būdų – cheminis balinimas. Šios procedūros metu saugiomis, patikimomis ir moksliškai pagrįstomis priemonėmis yra panaikinami dantų pigmentacija arba dėmės, kurias nulėmė rūkymas, dažnas kavos, arbatos ir raudono vyno vartojimas.

Klinikos „IROK“ pacientai gali rinktis du skirtingus dantų balinimo metodus – kabinetinį dantų balinimą arba balinimą kapomis namuose. Kuo jie skiriasi?

Balinimą odontologijos klinikoje Jums atliks gydytojas, naudodamas balinimo sistemą „Bleach bright“. Atliekant kabinetinį balinimą, naudojamas savo sudėtyje peroksido neturintis gelis, todėl dantų emalis išlieka nepakitęs, neatsiranda jokių pažeidimų. Šio metodo išskirtinumas yra ne tik maksimalus saugumas, bet ir neįtikėtinas greitis – rezultatu galėsite džiaugtis iškart po procedūros!

Pasirinkus dantų balinimą namuose, Jums teks įdėti daugiau pastangų. Visų pirma, bus pagamintos individualios kapos. Kapas kas vakarą keletą savaičių reikės pripildyti balinamojo gelio ir dėvėti naktį arba bet kuriuo kitu Jums patogiu metu. Nors tai ne toks greitas, tačiau lygiai toks pat efektyvus ir saugus dantų balinimo būdas, kaip ir balinimas gydytojo odontologo kabinete. Ir rezultatui pasiekti prireikia maždaug 2 savaičių.

Svarbu žinoti ir tai, jeigu Jūsų burnos ertmėje yra negyvų dantų, jie negali būti pašviesinti įprastinėmis dantų balinimo metodikomis. Tokiu atveju taikoma speciali negyvų dantų balinimo procedūra, dantis balinant iš vidaus.

Siekiant geriausio rezultato, prieš dantų balinimą reikėtų atlikti profesionalią dantų higieną, o po jo dantų spalvą palaikyti specialia dantų pasta ir kitomis procedūrą atlikusio specialisto rekomenduotomis priemonėmis.

Svajojate apie baltesnius dantis? Užsukite į implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos kliniką „IROK“ – papasakosime daugiau apie dantų balinimo metodikas ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.