Burnos higiena – kodėl dantų pastos ir šepetėlio nepakanka?

Net itin kruopščiai prižiūrėdami dantis, negalime išvengti ėduonies, gingivito, periodontito ir su jais susijusio ankstyvojo dantų netekimo rizikos. Šias ligas dažnu atveju sukelia bakterijos ant dantų paviršiaus ir dantenų vagelėje. Deja, net kruopščiausias dantų valymas šepetėliu neužtikrina pakankamos apsaugos – ant dantų kaupiasi apnašos, kurių namų sąlygomis pašalinti nebeįmanoma. Kaip pasirūpinti dantų sveikata?

Atsakymas – profesionali burnos higiena

Siekiant visapusiškos burnos ir dantų apsaugos, profesionali burnos higiena yra tiesiog nepamainoma procedūra. Reguliariai neatliekant burnos higienos, laukia šie nemalonumai:

  • Ant paciento dantų kaupiasi akmenys;
  • Kamuoja nemalonus burnos kvapas;
  • Dantys atrodo papilkėję arba pageltę;
  • Padidėja rizika susirgti dantų ir dantenų ligomis.

Vienas svarbiausių odontologijos klinikos IROK tikslų – padėti kiekvienam pacientui išvengti su burnos ertmės sveikata susijusių problemų. Burnos higienistas ne tik profesionaliai atliks procedūrą, bet ir detaliai apžiūrės Jūsų dantis ir aplink juos esančius minkštuosius audinius, įvertins pakitimus bei pavojaus signalus ir prireikus nukreips pas kitos srities gydytoją.

Naudojame pažangiausias technologijas

Profesionali burnos higiena – nesudėtinga procedūra, atliekama pasitelkiant šiuolaikines technologijas. Svarbiausi procedūros žingsniai yra šie:

  1. Virš dantenų ir po dantenomis esančios apnašos ir akmenys pašalinami ultragarsiniu skaleriu;
  2. Rankiniais instrumentais nuvalomi akmenų likučiai sunkiai prieinamose vietose;
  3. Nuo nikotino, kavos ar arbatos susidariusios pigmentinės apnašos šalinamos naudojant Air-flow aparatą;
  4. Pašalinus akmenis ir pigmentines dėmes, dantys iš visų pusių yra poliruojami specialiais šepetėliais.

IROK klinikos specialistai įsitikinę, kad skiriant ypatingą dėmesį pacientui mokymui, kaip prižiūrėti dantis, galima pasiekti dar geresnių rezultatų. Apsilankę klinikoje jūs susipažinsite su pažangia dantų valymo metodika „SOLO“. Ši sistema rekomenduoja specialius dantų ir tarpdančių šepetėlius, pasiekiančius tas vietas, kurių neįmanoma išvalyti įprastomis priemonėmis. Naudojant „SOLO“ profilaktikos sistemą, ženkliai pagerėja jūsų asmeninė burnos higiena.

Nepamirškite, kad reguliariai atliekama profesionali burnos higiena – didelis žingsnis sveikų dantų link, registruokitės konsultacijai IROK klinikoje tel. +370 694 21 271, arba www.irok.lt