Aušros istorija: „Dienos nerimas pasivydavo naktį“

Stresas, nesibaigiantis bėgimas ir į antrą planą nustumta sveikata. Ši patirtis puikiai pažįstama Aušrai (30 m.). Šiandien kerinčia šypsena besidžiaugianti jauna moteris tikina: taip buvo ne visada. Aušra sutiko papasakoti apie savo kelionę sveikatos ir grožio link.

image

Aušros jau kurį laiką netenkino dantų estetika. Visgi su šia padėtimi ji taikstėsi ilgai.

Ne vienerius metus erzino neišvaizdūs priekiniai dantys – jie buvo pageltę, paviršiai nudilę. Tačiau labiausiai man nepatiko tarp dviejų priekinių dantų esantis tarpas. Kai kam tai – unikalaus grožio simbolis, tačiau tikrai ne man- šypteli Aušra.

-Kas pastūmėjo pokyčių link?

-Pajutusi skausmą, supratau, kad laikas darbus atidėti į šalį, perlipti per save ir nueiti pas gydytoją. Nenorėjau savo sveikatos patikėti pirmam pasitaikiusiam specialistui, todėl pradėjau „gūglinti“. Įvertinusi pacientų atsiliepimus ir pačios klinikos pateiktą informaciją, nutariau apsilankyti IROK klinikoje. Savo sprendimu esu labai patenkinta.

image

-Papasakokite apie pačią procedūrą.
Kaip ji vyko?

Supratau, kad kliniką pasirinkau teisingai. Mano dantimis rūpinosi profesionalų komanda, todėl jaučiausi labai saugiai. Specialistai atsakė į visus mano klausimus ir plačiai papasakojo apie laukiantį gydymą. Mano atveju tam geriausiai tiko dantų laminatės. Žinoma, šis žodis man nieko nesakė. Gydytojas paaiškino, kad tai – plonos keramikos plokštelės, tvirtinamos ant dantų priekinio paviršiaus.

Iš pradžių mano dantys buvo ruošiami laminančių uždėjimui: tam prireikė juos lengvai pašlifuoti. Galiausiai ant dantų paviršiaus specialiomis medžiagomis priklijuotos specialioje laboratorijoje man pagamintos laminatės.

-Aušra, šiuo metu turite nuostabią šypseną!
Kaip jaučiatės šiandien?

Iki šiol dėkoju gydytojams, kad manęs nepaleido ir paskatino galutinai išspręsti visas estetines ir dantų sveikatos problemas.

Vaizdas veidrodyje nerealus. Mano šypsena atrodo taip natūraliai ir kartu – taip naujai! Tai – nepakartojamas jausmas. Laminančių dėka atsisveikinau su tarpu tarp dantų ir turiu tokią šypseną, apie kurią patyliukais svajojau.

image

Sakykite ar pasikeitė Jūsų gyvenimas po procedūros?

Įvyko ne tik išvaizdos transformacija. Ši patirtis privertė branginti save. Ėmiau labiau rūpintis sveikata. Beje, net ir darbe tapau produktyvesnė, sėkmingai užbaigiau ne vieną projektą ir toliau kylu karjeros laiptais. Manau, tai – ne sutapimas. Tikiu, kad sveikas ir laimingas žmogus gali pasiekti puikių rezultatų visose gyvenimo srityse!

Kviečiame pasikonsultuoti dėl dantų implantų jau dabar!

Registruotis