Svajojantiems gyventi su šypsena: dantų implantų pliusai ir minusai

Vis daugiau žmonių kasdien įsitikina: prarasti dantys nėra nuosprendis visam gyvenimui. Pacientų kelionė pasitikėjimo link dažniausiai prasideda nuo apsisprendimo susigrąžinti estetišką šypseną. Tačiau kokį dantų atstatymo kelią rinktis? Pasikalbėkime apie dantų implantavimo privalumus ir trūkumus.

Planuokite atsakingai

Svarstote apie dantų implantus? Tokiu atveju tikriausiai žinote, kad implantai – dirbtiniai danties pakaitalai, efektyviai pakeičiantys prarastus dantis. Tai pažangiausias dantų atkūrimo būdas: mokslininkai iki šiol nesugalvojo geresnio ir inovatyvesnio metodo. Tačiau prieš priimant galutinį sprendimą, turite pasverti visusir prieš.

Dantų implantų privalumai:

  • Kalbant apie vizualinį dantų atkūrimo aspektą, specialistai vienbalsiu tvirtina: dantų implantai niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų ir stovi visa galva aukščiau už kitus dantų pakaitalus.
  • Dantų implantai ir jų karūnėlės bus gaminami tik Jums, atsižvelgiant į išskirtinę Jūsų dantų anatominę struktūrą.
  • Kramtymo funkcija. Su implantais galėsite kramtyti drąsiai ir pamiršite apie diskomfortą. Maksimaliai atkuriama tikrų dantų funkcija.
  • Dantų implantų tikrai lengvai nenuskelsite! Antai iš cirkonio pagaminti implantai savo patvarumu prilygsta metalui.
  • Nesudėtinga priežiūra. Dantų implantai nereikalauja papildomos priežiūros rutinos. Rūpinkitės jais taip pat, kaip natūraliais dantimis: reguliariai valykite, atlikite dantų higieną. Štai ir viskas!
  • Garantija visam gyvenimui. Dantų implantai, skirtingai nei kiti dantų atkūrimo metodai, pasižymi neįtikėtinu ilgaamžiškumu. Būtent dėl to pacientams suteikiama garantija visam gyvenimui.

Nemokama konsultacija  Susisiekti


Dantų implantų trūkumai:

  • Dantų implantai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, taikant inovatyvias technologijas, todėl suprantama, kad jų kaina aukštesnė už kai kurias kitas dantų atstatymo priemones (pavyzdžiui, protezus). Tačiau tai – investicija visam gyvenimui. Be to, pacientams siūlome pasinaudoti atidėto mokėjimo arba atsiskaitymo išsimokėtinai galimybe. Rengdamas gydymo planą, gydytojas visada padės surasti kišenei draugiškiausią variantą.
  • Nemalonūs pojūčiai procedūros metu. Skausmo baimė – visiškai normali būsena, tačiau pasirūpinsime, kad jos neliktų. Dantų implantai sriegiami taikant nejautrą, todėl pacientai skausmo nejaučia. Esant pageidavimui, galėsime aptarti kitas nuskausminimo alternatyvas: sedaciją arba narkozę.
  • Komplikacijos. Daugelį neramina, kad implantai neprigys arba kils alerginės reakcijos. Tačiau turime gerą žinią: implantai gaminami iš su žmogaus organizmu biologiškai derančių medžiagų ir sėkmingai prigyja beveik 99% atvejų.
  • Sunkus pooperacinis laikotarpis. Jei pasirinksite implantaciją mūsų klinikoje, gydytojų rūpestį jausite ir pooperaciniu laikotarpiu. Pasirūpinsime, kad šis laikas Jums būtų kuo lengvesnis. Gydytojas išrašys vaistų, pakonsultuos, o prireikus visada apžiūrės.

Paprasčiau nei galvojote

Galiausiai, verta pabrėžti, kad dantų implantavimas yra nesudėtinga odontologinė procedūra. Patyrusių gydytojų atliekama dantų implantacija – pakankamai greita procedūra, kuri suteikia išties daug – geresnę gyvenimo kokybę. Kiekvienam gydymui dantų implantais prireikia 2 etapų: 1 etapo metu vyksta implantų sriegimas: į žandikaulio kaulą sriegiamas reikiamas implantų skaičius. Pageidaujant, tvirtinamos laikinos karūnėlės, tad iš karto po procedūros jau galite šypsotis ir laisvai kramtyti maistą. Prigijus implantams, laukia 2 etapas: ant jų tvirtinamos nuolatinių dantų restauracijos. Štai ir viskas! Dantų implantų teikiamu komfortu galėsite džiaugtis daugybę metų.

Nemokama konsultacija  Susisiekti