Dantų šalinimas – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Dantų šalinimas

Dantų šalinimas – dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra. Kartais prireikia šalinti netaisyklingai dygstančius protinius dantis, o kai kada nepavyksta išvengti ankstesnio gydymo komplikacijų ar netikėtų traumų, dėl kurių tenka pašalinti vieną ar keletą dantų.

Patyrę IROK gydytojai dantų šalinimą atlieka net ir pačiais sudėtingiausiais atvejais. Ilgametė gydytojų patirtis burnos chirurgijos srityje ir skaitmeninė 3D rentgenologinė diagnostika užtikrins, kad dantų šalinimo procedūra praeis sklandžiai ir nesukels Jums papildomų komplikacijų.

 

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Retinuotų (neišdygusių) dantų šalinimas. Tai – susiformavusių, tačiau dėl įvairių veiksnių nesudygusių dantų šalinimas chirurginiu būdu. Neatlikus tokios procedūros, gali kilti rimtų komplikacijų: pacientą ima kamuoti ūmus skausmas bei tinimas, pažeidžiamos greta esančių dantų šaknys, gali susiformuoti cistos. Dažniausiai pasitaiko retinuoti dantys, esantys protinių dantų srityje, tačiau retais atvejais nesudygsta ir iltiniai dantys. Tokiu atveju retinuoti iltiniai dantys ne šalinami, o „pradaiginami“ taikant specifinius ortodontinius metodus.

Protinių dantų šalinimas. Su protinių dantų sukeliamomis problemomis susiduria daugiau nei 90% žmonių. Šie dantys beveik visada auga netaisyklingai, spaudžia kaimyninius dantis ir yra linkę greitai gesti, tad delsiant juos šalinti, galima sulaukti skaudžių pasekmių.

Nuolatinių dantų šalinimas. Tai – procedūra, kurios prireikia tuomet, kai danties nebeįmanoma išgelbėti nei taikant terapinio gydymo metodus, nei protezuojant. Tai itin didelės atsakomybės reikalaujanti procedūra, kurią privalu atlikti atraumatiškai, t.y. preciziškai tiksliai ir nežalojant aplink esančių audinių. Tokiu būdu pacientas nepraras daug kaulinio audinio, kuris bus reikalingas norint prarastą dantį atkurti pasitelkiant implantą.

Dantų šalinimą atliekantys IROK gydytojai visuomet pasirūpins, kad procedūros metu nejustumėte diskomforto ir suteiks visą reikiamą informaciją, kurią būtina žinoti gijimo laikotarpiu.

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Kainoraštis

 

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina (EUR)
Periodontologo konsultacija 40
Dantų kiuretažas (giluminis valymas vieno danties) 11
Radikali lopo operacija ( 1 ketvirtis) 319
Klinikinis danties vainiko praiilginimas 99 – 132
Dantenų plastika (fiksuotų dantenų formavimas, 1 danties srityje) 219
Dantenų recesijos chirurginis gydymas (1 danties) 319
Incizija 18
Nesudėtingas danties šalinimas 76 – 98
Sudėtingas danties šalinimas 98 – 164
Operacinis retinuoto (neišdygusio) danties šalinimas 164 – 220
Lūpos pasaitėlio plastika 76 – 98
Alveolito gydymas 20
Perikoronarito gydymas (aplink vieną dantį) 76
Šaknies viršūnės rezekcija be retrogradinio plombavimo 220
Liežuvio pasaitėlio plastika 76
Odos gerybinių auglių pašalinimas:

Mažas

Didelis

  • 55 – 79
  • 110 – 165
Mažųjų seilių liaukų cistų pašalinimas Nuo 120
Fiksuotų dantenų plastika 199
Šaknies viršūnės rezekcija naudojant kaulo pakaitalus ir retrogradinį plombavimą 660 – 715
Chirurginės siūlės uždėjimas 20
Tvarsčio arba siūlų nuėmimas 12

Rekomenduojami gydytojai

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja