Dantų šalinimas – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

Dantų šalinimas

Dantų šalinimas – dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra. Kartais prireikia šalinti netaisyklingai dygstančius protinius dantis, o kai kada nepavyksta išvengti ankstesnio gydymo komplikacijų ar netikėtų traumų, dėl kurių tenka pašalinti vieną ar keletą dantų.

Patyrę IROK gydytojai dantų šalinimą atlieka net ir pačiais sudėtingiausiais atvejais. Ilgametė gydytojų patirtis burnos chirurgijos srityje ir skaitmeninė 3D rentgenologinė diagnostika užtikrins, kad dantų šalinimo procedūra praeis sklandžiai ir nesukels Jums papildomų komplikacijų. Mūsų specialistams galite patikėti ne tik įprastas protinių ar nuolatinių, bet ir retinuotų dantų šalinimo procedūras.

 

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Retinuotų (neišdygusių) dantų šalinimas. Tai – susiformavusių, tačiau dėl įvairių veiksnių nesudygusių dantų šalinimas chirurginiu būdu. Neatlikus tokios procedūros, gali kilti rimtų komplikacijų: pacientą ima kamuoti ūmus skausmas bei tinimas, pažeidžiamos greta esančių dantų šaknys, gali susiformuoti cistos. Dažniausiai pasitaiko retinuoti dantys, esantys protinių dantų srityje, tačiau retais atvejais nesudygsta ir iltiniai dantys. Tokiu atveju retinuoti iltiniai dantys ne šalinami, o „pradaiginami“ taikant specifinius ortodontinius metodus.

Protinių dantų šalinimas. Tyrimų duomenimis, su protinių dantų sukeliamomis problemomis susiduria daugiau nei 90% žmonių. Šie dantys beveik visada auga netaisyklingai, spaudžia kaimyninius dantis ir yra linkę greitai gesti, tad delsiant juos šalinti, galima sulaukti skaudžių pasekmių. Protinių dantų šalinimas atliekamas atidžiai įvertinus esamą situaciją ir pasitelkiant specialią techniką.

Nuolatinių dantų šalinimas. Taiprocedūra, kurios prireikia tuomet, kai danties nebeįmanoma išgelbėti nei taikant terapinio gydymo metodus, nei protezuojant. Norime pabrėžti, kad nuolatinių nekokybiškų dantų šalinimas – itin didelės atsakomybės reikalaujanti procedūra, nes tokio danties šalinimą privalu atlikti atraumatiškai, t.y. preciziškai tiksliai ir nežalojant aplink esančių audinių. Tai leidžia užtikrinti, kad pacientas nepraras daug kaulinio audinio, kuris bus reikalingas norint prarastą dantį atkurti pasitelkiant implantą. Atsargiai ir profesionaliai atliekamas danties šalinimas leidžia išvengti brangių kaulo priauginimo procedūrų.

Dantų šalinimą atliekantys IROK gydytojai visuomet pasirūpins, kad procedūros metu nejustumėte diskomforto ir suteiks visą reikiamą informaciją, kurią būtina žinoti gijimo laikotarpiu.

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Kainoraštis

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina
Pieninio danties šalinimas 29 €
Nuolatinio danties šalinimas nuo 49 €
Operacinis danties šalinimas 79-109 €
Operacinis retinuoto (neišdygusio) protinio danties šalinimas 99-199 €
Kitos chirurginės paslaugos
Implanto pašalinimas 139-239 €
Cistos pašalinimas 159 €

Rekomenduojami gydytojai

Edvinas Mileris

Gyd. odontologas, implantuojantis gydytojas

Jolita Milerienė

Gyd. endodontologė, implantuojanti gydytoja