3D tomografija – IROK – J.E. Milerių odontologijos klinika
Registracija internetu +370 6 9421271

3D tomografija

Rentgenologiniai tyrimai – neatsiejama šiuolaikinės odontologijos dalis. Šie tyrimai atliekami prieš daugelį odontologinių procedūrų: pradedant protinio danties rovimu, baigiant sudėtingu gydymu dantų implantais.

Rentgeno tyrimai tiesiog neišvengiami atliekant terapinį, periodontologinį, chirurginį, ortodontinį gydymą ar protezavimo darbus. IROK taiko pažangias rentgenologinių tyrimų metodikas, leidžiančias gauti itin tikslius ir išsamius rezultatus. Šie rezultatai leidžia sudaryti efektyvų, detalų ir visais atžvilgiais priimtiną gydymo planą.

 

 

IROK visi tyrimai atliekami naudojant modernią, patikimą ir saugią įrangą. Rentgeno tyrimams pasitelkiame Cone Beam CT Gendex GXDP 800™ rentgenologiniams tyrimams skirtą aparatą, kuris generuoja kūginę spinduliuotę ir pasižymi ne tik tikslumu, bet ir ypatingu saugumu.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Mūsų klinikoje atliekami šie rentgenologiniai tyrimai:

 • Dentalinė nuotrauka, kuri reikalinga tuomet, kai reikia įvertinti vieno ar kelių dantų vainikų bei jų šaknų būklę. Dentalinės nuotraukos dažniausiai daromos atliekant terapinį ar endodontinį gydymą.
 • Cefalometrinė radiograma – galvos šoninė ar tiesinė nuotrauka, leidžianti tiksliai įvertinti kiekvieno danties padėtį, sąkandį ir planuoti dantų tiesinimui reikalingus etapus.
 • Sąnarių funkcinė rentgeno nuotrauka leidžia planuoti pacientų, kurie turi žandikaulio sąnario problemų ar ligų gydymą. Šioje nuotraukoje aiškiai matomi smilkinių ir apatinio žandikaulio sąnarių pakitimai ar patologijos.
 • Panoraminė nuotrauka atskleidžia tiek viršutinio, tiek apatinio žandikaulio bei aplink esančių anatominių struktūrų vaizdą. Šis tyrimo metodas – nepaprastai informatyvus, tad pasižymi plačiu pritaikymu: panoraminės nuotraukos atliekamos siekiant įvertinti bendrą dantų, periodonto ir žandikaulių būklę, planuojant protezavimą, dantų šalinimą, implantaciją ar kitas chirurgines procedūras.
 • 3D kompiuterinė tomografija – viena tiksliausių ir pažangiausių radiologinės diagnostikos priemonių. Šis tyrimas dažniausiai paskiriamas planuojant implantaciją ar kitas chirurgines procedūras. 3D kompiuterinė tomografija leidžia gydytojui kaip niekada atidžiai pažvelgti į vidines burnos ertmės struktūras, įvertinti žandikaulio kaulo kiekį bei būklę. Tai yra šiuolaikiškas, saugus ir informatyvus tyrimų metodas, tampantis reikšmingu žingsniu planuojant būtent Jums skirtą odontologinį gydymą.

3D tomografijos privalumai:

 • Įrangoje yra modernus sumažintos apšvitos dozės skenavimo protokolas, todėl šis aparatas yra saugus pacientams. 
 • Platus skenavimo skersmuo ir reguliuojamas skenavimo aukštis leidžia pilnai nuskenuoti žandikaulio sąnarius, sinusus ir bet kokią reikiamą galvos sritį.  
 • 3 kartus didesnė raiška nei įprastų skenavimo aparatų.
 • Aparate naudojama speciali technologija leidžia atlikti aukštos kokybės skenavimus pacientams su implantais ir kitokiomis neišimamomis metalinėmis struktūromis. 
 • Nuskenuojama platesnė kaulo struktūra, tad gydytojas mato pakankamai informacijos ir gali itin tiksliai diagnozuoti problemą bei planuoti reikiamą gydymą.
 • Išgaunamas aukštos raiškos tūrinis vaizdas visomis trimis kryptimis.
 • Greitas skenavimo laikas (10-20 s).

Rentgenologiniai tyrimai – šiuolaikiškas, saugus ir informatyvus tyrimų metodas, tampantis reikšmingu žingsniu planuojant būtent Jums skirtą odontologinį gydymą.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Implantologijos ir rekonstrukcinės odontologijos klinikoje (IROK) už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.