Implantavimas ir protezavimas – pas vieną gydytoją

Prarastų dantų atkūrimą galima pavadinti tam tikru projektu, apimančiu kelis etapus. Pirmiausia, atliekamos reikiamos chirurginės procedūros, tarp jų ir implantų įsriegimas. Prigijus implantams, seka galutinis, pacientų laukiamiausias etapas – dantų protezavimas, t.y. dirbtinių vainikėlių tvirtinimas ant implantų. Po minėtų procedūrų pacientai pamiršta apie bet kokias problemas, kurios užklupo praradus dantis ir gali kuo ramiausiai džiaugtis naująja šypsena. Ar dantų atkūrimo procesas bus toks pats džiuginantis, kaip ir rezultatas, priklauso nuo kelių veiksnių. Kokie jie?

Kelias iki naujos šypsenos

Pacientus, kurie iki šiol nėra susidūrę su dantų implantacija, kelis etapus apimančios procedūros gali išgąsdinti ir priversti dar labiau atidėlioti dantų atkūrimą, kas būtų didelė klaida. Daugelis nerimauja, kad procesas užsitęs, bus sudėtingas, teks varstyti daugybės klinikų duris ir lankytis pas daug skirtingų sričių specialistų. Iš tiesų, ar toks scenarijus Jūsų laukia, priklauso nuo Jūsų pačių. Pageidaujant kuo sklandesnio kelio link svajonių šypsenos, pravartu tiek implantaciją, tiek protezavimo darbus atlikti pas vieną gydytoją, kuriuo galėtumėte visiškai pasikliauti. Taip odontologas jau puikiai žinos Jūsų klinikinę situaciją, bus su Jumis susipažinęs ir įsigilinęs į lūkesčius. Paciento ir gydytojo ryšys yra labai svarbus, norint jaustis komfortiškai gydymo metu ir pasiekti geriausius rezultatus.

Nemokama konsultacija  Susisiekti

Nauda pacientui

IROK klinikos gydytojas odontologas Edvinas Mileris šypsenos atkūrimo procese dalyvauja nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Prieš sriegiant dantų implantus, gali būti atliekami tam tikri pasiruošiamieji darbai: gali tekti pašalinti nereikalingus dantis, kartais reikia priauginti žandikaulio kaulą. Tuomet sriegiamas numatytas implantų skaičius, kurį aptarsite konsultacijos metu. Šiems prigijus, laikinas protezas keičiamas nuolatinėmis dantų karūnėlėmis, kurias individualiai pagamina dantų technikai. Atkuriant dantis pas vieną gydytoją, užtikrinamas nuoseklus, sklandus gydymas bei paciento komfortas. Taip pat, sutaupoma laiko, nes kai implantaciją ir protezavimą atlieka tas pats gydytojas, galima parengti detalų gydymo planą ir iš anksto susiderinti patogų vizitų laiką. Būsimų procedūrų laiką pas vieną odontologą nesudėtingai susiderina net ir užsienyje gyvenantys pacientai, kurie pageidauja atkurti dantis Lietuvoje.