Dantų laminatės: holivudinė šypsena prieinama kiekvienam!

Holivudo žvaigždžių pamėgtas jaunas odontologas užpatentavo dantų plokšteles, kurios padėjo sukurti akinančios šypsenos vaizdą kino ekranuose. Anuomet niekas nesitikėjo, kad laminatės taps pasauliniu fenomenu, kuris šiandien prieinamas visiems. Kuo ypatingas šis dantų atkūrimo metodas?

Registracija internetuSusisiekti

Sukėlė perversmą

Įsivaizduokite, jei svajonių šypseną pavyktų sukurti vos per du vizitus…

Svajoti nebereikia, nes visą tai gali dantų laminatės – odontologijos pasaulį pakeitusi naujovė, kurios dėka kiekvienas gali džiaugtis Holivudo verta šypsena. Užgimusios saulėtame Los Andžele, laminatės išpopuliarėjo visame pasaulyje. Tai – plonytės porceliano keramikos plokštelės, kurios leidžia paslėpti nepatrauklią dantų formą, spalvą, tarpus tarp dantų. Pasirinkę šį metodą, su dantų defektais atsisveikinsite saugiai ir ilgam.

Dantų atkūrimo procedūros pageidaujantys pacientai dažniausiai renkasi tarp dviejų variantų: estetinio plombavimo ir laminačių. Palyginkime, kuo skiriasi ir kuo panašūs šie dantų atkūrimo metodai.

Dantų laminatės Estetinis plombavimas
Dėl savo unikalių savybių, dantų laminatės yra ypač estetiškas sprendimas. Jos pralaidžios šviesai, atrodo labai natūraliai. Plombos neatrodo taip natūraliai, kaip dantų laminatės.
Porcelianinės laminatės ilgainiui nekeičia savo spalvos ir kitų savybių. Ilgainiui keičiasi dantų plombų estetinės savybės, gali atsirasti pigmentinių dėmių.
Patikrintas ilgaamžiškumas: tinkamai prižiūrimos, dantų laminatės gali laikyti net iki 20 metų! Plombos paprastai tarnauja 5-7 metus. Bėgant laikui, atsiranda mikroįtrūkimai, plombos trupa ir gali iškristi, todėl procedūrą būtina kartoti.
Laminatės savo tvirtumu nenusileidžia natūraliems dantims, todėl mėgautis maistu galima be baimės. Plombos yra trapesnės, nei dantų laminatės, todėl gali nutrupėti ar išlūžti valgant kietus maisto produktus.
Išsaugomi sveiki danties audiniai. Prireikus, švelniai (0,3-0,5 mm.) šlifuojamas priekinis danties paviršius. Taikant estetinio plombavimo procedūrą, danties audinys paveikiamas minimaliai.
Visiškai nekenkia dantims ir burnos audiniams, nesukelia jautrumo ir kitų nemalonių pojūčių. Procedūra nėra kenksminga dantims ir burnos audiniams.
Paprasta priežiūra – laminatėmis rūpinkitės lyg natūraliais dantimis ir jos tarnaus patikimai. Neapsunkina dantų ir burnos higienos.

Paprasta procedūra

Dar vienas dantų laminačių privalumas – ši procedūra visai nesudėtinga. Tam, kad turėtumėte savo svajonių šypseną, prireiks vos dviejų vizitų. Pirmojo susitikimo metu, gydytojas odontologas įvertina burnos būklę, nuima dantų antspaudus, pagal kuriuos specialioje laboratorijoje gaminamos specialiai Jums pritaikytos laminatės. Dantys paruošiami laminačių uždėjimui: esant reikalui priekinis paviršius švelniai šlifuojamas. Antrojo vizito metu prie dantų paviršiaus tvirtinamos laminatės. Taip pasiekiami puikūs estetiniai rezultatai, o pacientai džiaugiasi naujomis galimybėmis ir išaugusiu pasitikėjimu savimi.

Nuo šiol dantų atkūrimo laminatėmis procedūra – ir IROK klinikoje. Garantuojame žavią šypseną greitai ir be skausmo. Registruokitės jau šiandien ir priimsime Jus kuo skubiau!

Daugiau informacijos