Atidėlioti neverta: dantų atkūrimas – paprasčiau nei atrodo

Net vieno ar kelių dantų netekimas priverčia susimąstyti apie būsimą gyvenimo kokybę. Praradus dantis, tolesni fiziniai pokyčiai neišvengiami, tačiau šiuolaikiniai dantų atkūrimo metodai išsprendžia kilusias problemas, užkerta kelią komplikacijoms ir padeda susigrąžinti gyvenimo kokybę.

Paplitusi problema

Dantų praradimo mąstą odontologai kartais prilygina epidemijai, kuri paliečia ne tik senyvo amžiaus žmones: vieno ar kelių dantų neturi kas antras darbingo amžiaus lietuvis! Iki liūdnos situacijos veda netinkamą dantų priežiūra, mitybos klaidos ir reti apsilankymai odontologo kabinete. Tokioje terpėje atsiranda ir išplinta įvairios dantų ir burnos ertmės ligos – ėduonis, šaknų kanalų infekcijos, periodontitas. Negydant susirgimų, dantys gali būti prarandami.

Tie, kurie mano, kad su negrįžtamai pažeistų dantų šalinimu bėdos baigiasi, gali skaudžiai nusivilti – dantų praradimą lydi kompleksai dėl bedantės šypsenos, šveplavimas, sunkumai mėgaujantis maistu, virškinimo sutrikimai ir net žandikaulio kaulo tirpimas… kaip užkirsti tam kelią?

Siūlo naujausias metodikas

Netekus dantų, panikuoti ne laikas. Verčiau paieškoti efektyvaus sprendimo ir kuo greičiau atstatyti prarastus dantis – atidėliojimas blogins fizinę būklę ir vėliau reikės ilgiau trunkančių, sudėtingesnių, brangesnių dantų atkūrimo procedūrų.

Vietoje nepatogių išimamų protezų, gydytojai odontologai siūlo rinktis šiuolaikinę išeitį – dantų atkūrimą implantais. Tai – mažyčiai titano lydinio varžteliai, atstojantys danties šaknį ir sugrąžinantys visas dantų funkcijas. Implantais gali būti atkuriamas vienas, keli ar net visi dantys.

Pateikiame 10 dantų implantų privalumų:

  • Implantai gali tarnauti visą gyvenimą;
  • Pilnai atkuria kramtymo funkciją;
  • Protezai ant implantų atrodo lyg tikri dantys;
  • Nesukelia fizinio diskomforto ir užtikrina natūralų pojūtį burnoje;
  • Sugrąžina nepriekaištingą fonetiką – pamirškite šveplavimą!
  • Užkerta kelią žandikaulio kaulo tirpimui ir kitiems fiziniams pokyčiams;
  • Dantys atkuriami greitai ir be skausmo;
  • Implantai gaminami iš aukščiausios kokybės patvarių medžiagų;
  • Leidžia ir vėl šypsotis be kompleksų;
  • Sugrąžina pasitikėjimą savimi ir gyvenimo kokybę.

Norite apie dantų atkūrimą implantais išgirsti daugiau? Dantų atkūrimo profesionalai laukia Jūsų IROK klinikoje – pritaikysime Jums tinkamiausią sprendimą ir išsaugosime šypseną bei komfortą!

Registracija internetuSusisiekti