28 dantų atkūrimas. Kodėl verta tam ryžtis?

Ne veltui sakoma: pasitinka pagal rūbą, išlydi pagal protą. Šiuolaikiniame pasaulyje mus atstovauja ne tik vizitinė kortelė, bet ir šypsena. Pripažinkime: juk bendraujant akys pačios nevalingai krypsta būtent į pašnekovo dantis. Deja, bėgant metams, net sveikiausi dantys neišvengia pažeidimų.

Kodėl dantys dėvisi?

Daugybę pacientų kamuoja nuskilę dantų krašteliai, sutrumpėję, nudilę dantys, sužemėjęs sąkandis, pažeisti dantų vainikai. Šie nemalonūs simptomai įspėja apie dantų nusidėvėjimą. Tai – visiškai natūralus procesas, kuris prasideda vos išdygus dantims.  Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje yra aibė faktorių, kurie pagreitina nusidėvėjimą. Mūsų burnos ertmę ir emalį kasdien veikia „puolimas“ iš išorės: maistas, gėrimai, medikamentai, stresas bei žalingi įpročiai. Tad mūsų gyvenimo būdas – vienas pagrindinių veiksnių, kodėl bėgant laikui dantys dėvisi ir dyla.

Registracija internetuSusisiekti

Ryžtis verta jau šiandien

Klaidinga manyti, esą nusidėvėję dantys – tik kosmetinė problema. Faktai rodo, kad uždelstas dantų atkūrimas sukelia rimtų padarinių pacientų fizinei ir emocinei sveikatai. Pristatome priežastis, dėl kurių verta ryžtis pilnam dantų restauravimui.

 • Delsimas sukelia daugiau dantų sveikatos bėdų. Sena kaip pasaulis taisyklė: uždelsta problema niekur nedingsta. Jei vos prasidėjęs dantų pažeidimas laiku negydomas, ilgainiui kyla vis rimtesnių iššūkių, o gydymas sudėtingėja.
 • Apsaugo žandikaulio sąnarį. Nors skamba iš pažiūros nekaltai, dantų nudilimas sukelia įvairias komplikacijas. Pacientai su stipriai nusidėvėjusiais dantimis dažnai skundžiasi sąnario skausmais, žandikaulio traškesiu. Šie simptomai praneša apie gresiančias žandikaulio sąnario ligas, todėl rekomenduojame dantis atkurti ilgai nedelsiant.
 • Apsaugo nuo dantų netekimo. Jei negydote nusidėvėjusių dantų, yra rizika juos apskritai prarasti. Tuo tarpu laiku sutvarkius dantis, jie tampa tvirtesni ir mažiau dėvisi.
 • Panaikinama dantų skausmo priežastis. Gera fizinė savijauta yra vienas svarbiausių sveiko žmogaus požymių. Deja, nusidėvėję ar pažeisti dantys ne tik genda, bet ir sukelia skausmą. Tai signalas, kad veikti reikia dabar, nes delsiant skausmas tik didės. Dantų atkūrimas apsaugos nuo nemalonių fizinių pojūčių ir leis vėl džiaugtis gyvenimu.
 • Daugiau meilės sau. Sveika šypsena – gerokai daugiau nei gražūs dantys. Sugrąžinta galimybė šypsotis pacientus išvaduoja nuo senų kompleksų, suteikia pasitikėjimo savimi ir lemia geresnį asmeninį bei profesinį gyvenimą.
 • Teigiami išvaizdos pokyčiai. Natūralius veido bruožus iškraipyti gali ne tik dantų praradimas, bet ir kitos bėdos, pavyzdžiui netaisyklingas sąkandis. Sutvarkius dantis, ši problema lengvai išsprendžiama, o pacientai džiaugiasi pastebimais išvaizdos pokyčiais.
 • Užtikrinamas efektyvus kramtymas. Dantų ligos ar netaisyklingas sąkandis atima elementarų kasdienybės komfortą. Neretai pacientai nepajėgia kokybiškai sukramtyti maisto, o tai gali sukelti ir virškinimo problemų. Atkūrus taisyklingą sąkandį grąžinamas kramtymo komfortas.
 • Piniginę saugantis sprendimas. Dantų atkūrimas šiandien sutaupys pinigų rytdienai. Rimtėjant problemai, gydymo kaina proporcingai kyla.

Turime sprendimą

Ką daryti, jei kompleksuojate dėl nusidėvėjusios šypsenos, nerimaujate dėl savo sveikatos? Nesijaudinkite. IROK klinika siūlo pilną dantų restauravimą. Atkursime ir pakoreguosime trūkumus: nuo nuskilimo iki netaisyklingo sąkandžio.

Siūlome pacientams inovatyvų 28 dantų atkūrimą. Tai pilnas visos burnos ertmės funkcijos bei estetikos atstatymas. Pasitelkiant šiuolaikiškas gydymo metodikas, atkuriami nudilę dantų paviršiai, nuskilę, įskilę ar nusidėvėję dantys. Kiekvienas pacientas – unikalus ir išskirtinis, tad prieš pradedant dantų atkūrimo procedūrą, būtina išsami diagnostika. 28 dantų atkūrimas – sudėtingas ir kompleksiškas projektas, kurį bendromis jėgomis įgyvendina skirtingų sričių specialistų komanda.

28 dantų atstatymo metodai:

 • Estetinis plombavimas. Šis dantų restauravimo būdas ypač tinkamas nuskilusiems ar nudilusiems dantims.
 • Dantų implantacija. Kai dantys pažeisti negrįžtamai, grožį ir sveikatą sugrąžins dantų implantavimo procedūra. Pašalinus pažeistus dantis, į jų vietą sriegiami implantai. Pilną estetika kokybiškai atkuria dantų karūnėlės.
 • Dantų protezavimas. Tai – prarastų dantų ar pažeistų audinių atkūrimas pasitelkiant šiuolaikiškus ir patikimus protezavimo metodus. Gali būti taikomas ir tais atvejais, kai dantys įskilę, įtrūkę ar labai nusidėvėję. Pasitelkus įvairias protezavimo metodikas (atstatymas dantų vainikėliais ar tilteliais, taip pat – išimami protezai ir t.t.) pavyks atkurti tiek pažeistas pavienių dantų struktūras, tiek ir pačius dantis ar ištisas jų eiles
 • Dantų laminatės. Lyginant su dantų implantacija, mažiau invazyvus metodas: dantys minimaliai šlifuojami, ant jų dedamos laminatės: plonos porceliano ar keramikos plokštelės. Dantų dengimas laminatėmis pasiteisina, jei norite pakoreguoti dantų formą ar spalvą.

Svajojate apie dantų atkūrimą, tačiau nežinote, kurie metodai tinka Jums? Apsilankykite pas mus. Konsultacijos metu pristatysime geriausiai Jums tinkančius gydymo būdus ir sudėliosime dantų atstatymo planą. Esame tam, kad padėtume susigrąžinti sveiką šypseną!

Registracija internetuSusisiekti